انجام پاورپوینت پروپوزال

پاورپوینت پروپوزال یکی از مهم ترین گام ها در جهت انجام پروپوزال و ارائه آن به استاد راهنما و داوران است. اگرچه انجام پاورپوینت پروپوزال برای عموم دانشجویان ضروری نیست، اما در بسیاری از دانشگاه های معتبر کشور، دانشجویان برای تصویب پروپوزال خود نیاز به ارائه پاورپوینت دارند. اهمیت ارائه صحیح پاورپوینت در تصویب موضوع پروپوزال موجب شده تا این دانشجویان ارائه خود را جدی تلقی کنند. برای اینکه یک ارائه متفاوت و با کیفیت در پروپوزال خود داشته باشید، لازم است تا از افراد ماهر و متخصص کمک بگیرید. ما در پاورپوینت یار در خدمت شماییم تا کلیه مراحل طراحی اسلایدهای پاورپوینت را به عهده بگیریم. برای آشنایی با نحوه سفارش پاورپوینت پروپوزال در پاورپوینت یار و مزیت های آن با ما در ادامه همراه باشید.

برای انجام پاورپوینت پروپوزال به کمک نیاز دارید؟

مدت زمان تخمینی مطالعه: 0 دقیقه

نمونه پاورپوینت پروپوزال طراحی شده توسط تیم پاورپوینت یار

در این ویدیو چند اسلاید از یک نمونه پاورپوینت پروپوزال رساله دکتری که توسط تیم پاورپوینت یار طراحی شده است را مشاهده می کنید. پاورپوینت پروپوزال به نحوی طراحی می شود که بیشتر به روش پژوهش پرداخته شود. اگر برای انجام پایان نامه و یا رساله خود از روش آزمایشگاهی استفاده کرده باشید، روند آزمایش درون اسلاید قرار می گیرد. اگر از شبیه سازی استفاده کنید، مراحل شبیه سازی با نرم افزار درون اسلاید قرار می گیرد. همچنین اگر از پرسشنامه استفاده کنید، از نحوه مصاحبه و فرمول های مرتبط با پرسشنامه استفاده می کنیم. در ساخت پاورپوینت پروپوزال معمولا از اینفوگرافیک های حرفه ای استفاده می کنیم. برای مشاوره رایگان و یا ثبت سفارش پاورپوینت پروپوزال همین حالا با ما تماس بگیرید.

همه چیز درباره نحوه انجام پاورپوینت پروپوزال

شما خواننده این مطلب مطمئناً به دنبال این هستید که بدانید پاورپوینت پروپوزال شما بر چه اساسی طراحی و ساخته می شود. بسیار ساده! پروسه طراحی پاورپوینت پروپوزال با سفارش گذاری آن آغاز شده و با تحویل یک پاورپوینت حرفه ای و تخصصی، به پایان می رسد. در این مسیر ساده کلیه مراحل انجام کار اعم از طراحی اسلایدها، جایگذاری دقیق متن ها، تدوین صحیح پاورپوینت برای مدت 10 الی 15 دقیقه و بسیاری از نکات دیگر، به عهده طراحان و متخصصین پاورپوینت یار خواهد بود. بهتر است یک بار دیگر مسیر را با هم دوره کنیم تا به طور کامل با جزئیات آن آشنا شوید.

انجام پاورپوینت پروپوزال
انجام پاورپوینت پروپوزال در پاورپوینت یار

1. سفارش پاورپوینت پروپوزال

خب بالطبع که اولین قدم از انجام پاورپوینت پروپوزال به سفارش آن اختصاص می یابد. در این مرحله از کار لازم است تا اطلاعاتی کاملی از پروپوزال خود در اختیار طراحان قرار دهید. برای مثال تعیین کنید که طراحی و تکمیل کدام بخش های پروپوزال به عهده طراحان پاورپوینت یار خواهد بود. احتمالاً شما متن و سر فصل های پروپوزال خود را تکمیل کرده اید و تصمیم دارید تا آن را در قالب پاورپوینت قرار دهید. اما در مواردی نیز حتی نتوانسته اید متن دقیق پروپوزال و تصاویر آن را آماده کنید.

هیچ جای نگرانی نیست. ما در پاورپوینت یار قادریم انجام صفر تا صد پاورپوینت پروپوزال شما که شامل جمع آوری متن و عکس های با کیفیت می شود را به عهده بگیریم. بهتر است در این مرحله انتظارات خود و استاد راهنما را در خصوص نحوه انجام پاورپوینت دانشجویی و گرافیک آن عنوان کنید. همچنین اگر به طراحی یک قالب پاورپوینت خاص علاقه مند شده اید، آن را برای طراحان ما ارسال کنید. اینکار کمک می کند تا در کمترین زمان ممکن قالب اختصاصی شما طراحی و ساخته شود.

2. طراحی و انجام پاورپوینت پروپوزال

در قدم بعد و پس از اینکه اطلاعات شما تکمیل و مبلغ پروژه واریز شد، پروسه طراحی آغاز می شود. در این مرحله از کار طراحان پاورپوینت یار تمام مهارت و دقت خود را به کار میگیرند تا یک پاورپوینت همه چیز تمام در اختیارتان قرار دهند. خلاقیت و ذوق هنری طراحان ما کمک می کند تا گرافیک پاورپوینت شما بسیار جذاب و استاد پسند باشد. دانش و تخصص آنان در به کارگیری صحیح متن در پاورپوینت نیز، یک خروجی با کیفیت و تمام عیار در اختیارتان می گذارد. تاکنون تمام دانشجویانی که پروژه طراحی پاورپوینت پروپوزال خود را به طراحان پاورپوینت یار سپرده اند، بهترین نتایج را دریافت کرده اید.

تعداد اسلایدها و نحوه نمایش آنان نیز در تناسب با شیوه نامه های دانشگاه شما تنظیم می شود. معمولاً دانشجویان در ارائه پاورپوینت پروپوزال 10 الی 15 دقیقه زمان خواهند داشت. طراحان پاورپوینت یار با در نظر گرفتن این مدت زمان، اسلایدهای شما را به شکل کاملاً اختصاصی طراحی و آماده می کنند. به خاطر داشته باشید، آنچه که ما در طول این ده سال، از سایر رقبا متمایز ساخته، طراحی اسلایدهای پاورپوینت به شکل تخصصی و کاملاً اختصاصی است. یعنی ما برای هر پروژه یک قالب خاص و تمایز طراحی می کنیم. قالبی که نمونه آن را در پروژه هیچ یک از دوستان و همکلاسی های خود پیدا نمی کنید. شما نیز اگر به دنبال یک طرح اختصاصی و خاص در تناسب با موضوع پروپوزال خود هستید، در انتخاب پاورپوینت یار برای سفارش پاورپوینت پروپوزال، تردید نکنید.

3. ارسال پاورپوینت و ویرایش آن

در آخرین قدم از طراحی و انجام پاورپوینت پروپوزال، خروجی کار در اختیار شما قرار می گیرد. ما این اطمینان را داریم که پاورپوینت طراحی شده از سوی متخصصین پاورپوینت یار رضایت شما را به طور کامل تامین می کند. اما اگر به صلاح دید خود و یا استاد راهنما نیاز به تصحیح بخشی از کار داشتید، می توانید آن را با طراح پاورپوینت خود در میان بگذارید. طراحان ما با نهایت صبوری و دلسوزی در خدمت شما خواهند بود تا بتوانند شما را در یک ارائه حرفه ای و تخصصی، همراهی کنند.

15% تخفیف اولین سفارش در پاورپوینت یار

چرا پاورپوینت یار بهترین گزینه برای انجام پاورپوینت پروپوزال است؟

همین حالا که این مطلب را می خوانید، این سوال در ذهنتان نقش بسته است. در پاسخ به این سوال بایستی شما را با مزایای انتخاب پاورپوینت یار آشنا کنیم.

سفارش پاورپوینت پروپوزال در پاورپوینت یار
سفارش پاورپوینت پروپوزال

1. مخاطبان را میخکوب می کنید!

طراحی اسلایدهای پاورپوینت در پاورپوینت یار به قدری جذاب است که بدون شک استاد راهنما و داور جلسه را میخکوب می کند. آن ها از گرافیک جذاب پاورپوینت شما لذت می برند و محو تماشای آن می شوند. همچنین متوجه می شوند که چقدر بر استانداردهای انجام پاورپوینت پروپوزال مسلط هستید. همین مسئله می تواند تصویر مثبتی از پروژه پایان نامه شما در ذهن آنان ایجاد کند. در آینده، زمانی که که اقدام به ارائه پایان نامه خود می کنید، این ذهنیت مثبت ان ها را به دادن نمرات خود ترغیب می کند.

2. تسلط و مهارت خود را به رخ می کشید!

بالطبع با ارائه یک پاورپوینت حرفه ای و تخصصی در میان همکلاسی های خود نیز اعتبار و وجهه مناسبی پیدا می کنید. اگر با نمره الف های کلاس رقابت دارید، بهتر است تا از مهارت و ذوق هنرمندانه طراحان پاورپوینت یار کمک بگیرید. ما در پاورپوینت یار اسلایدهای شما را به شکل اختصاصی و انحصاری تبدیل می کنیم. پیداست که عدم استفاده ما از قالب آماده پاورپوینت نیز به خاص و متمایز بودن ارائه شما کمک شایانی خواهد کرد.

3. حرفه ای، تخصصی و استاندارد عمل می کنید

به دانشجویانی که به رعایت استانداردهای علمی علاقه زیادی دارند، برون سپاری پاورپوینت به پاورپوینت یار پیشنهاد می شود. طراحان ما به اصول طراحی و ساخت اسلایدهای پاورپوینت مسلط هستند و می توانند با رعایت تمام نکات ضروری، یک طرح اختصاصی و حرفه ای ایجاد کنند. برای مثال آن ها به نمایش صحیح موشن های متحرک مسلط هستند و می توانند شرایطی ایجاد کنند که فرمت های ویدئویی و GIF نمایش مناسبی در پاورپوینت داشته باشند. ما در تناسب با مدت زمان ارائه، تعداد مناسبی اسلاید، متناسب با سرفصل ها و کلیت کار طراحی و آماده می کنیم.

هزینه سفارش پاورپوینت پروپوزال چقدر است؟

اساساً فاکتور قیمت بر تصمیم نهایی شما برای انتخاب پاورپوینت یار تأثیر می گذارد. ما برای اینکه شما را نیز از خدمات ارزشمند خود بهره مند کنیم و امکان برون سپاری پاورپوینت را برای عموم دانشجویان فراهم کنید، قیمت انجام پاورپوینت پروپوزال را به شکل منطقی و منصفانه تعیین می کنیم. اگرچه نمی توان یک تعرفه ثابت برای تعیین قیمت طراحی پاورپوینت پروپوزال عنوان نمود، اما می توان پارامترهای زیر را در تعیین قیمت موثر دانست.

  • نوع پاورپوینت مورد نیاز: سطح انتظار شما از طراحی و تدوین پاورپوینت تاثیر بسیاری بر قیمت نهایی آن می گذارد. اگر تصمیم دارید مراحلی همچون جمع آوری اطلاعات و یا عکس را نیز به متخصصین پاورپوینت یار بسپارید، بالطبع باید هزینه بیشتری پرداخت کنید. در حالتی که پاورپوینت خود را طراحی کرده، اما نیاز به اصلاح آن دارید، کمترین قیمت را می پردازید. اما توصیه می کنیم برای دریافت یک پاورپوینت انحصاری و اختصاصی، کلیه مراحل کار را به طراحان ما بسپارید.
  • تعداد اسلایدها: اگرچه در پاورپوینت پروپوزال تنها کلیت موضوعات پایان نامه ارائه می شود و تعداد اسلایدها محدود است، اما هرقدر پروپوزال شما جامع تر و تعداد اسلایدهای آن بیشتر باشد، بالطبع سفارش پاورپوینت پروپوزال، هزینه بیشتری ایجاد می کند.
  • سطح و کیفیت کار: دانشجویانی که به طور خاص نیاز به طراحی المان های گرافیکی دارند و یا به دنبال نمایش موشن های متحرک در پاورپوینت هستند نیز کمی بیشتر هزینه خواهند کرد.

سفارش پاورپوینت پروپوزال در پاورپوینت یار

انجام پاورپوینت پروپوزال برای دانشجویانی که دغدغه ارائه یک پاورپوینت حرفه ای دارند، یک معضل بزرگ به حساب می آید. پاورپوینت یار به کمک شما آمده تا با انجام صفر تا صد پاورپوینت پروپوزال، این بار سنگین را از دوش شما بردارد. شما می توانید پس از دریافت مشاوره های لازم از سوی مشاورین پاورپوینت یار، سفارش خود را قطعی کرده و بهترین نتیجه را بگیرید.

سفارش پاورپوینت پروپوزال خود را ثبت کنید

پاسخ به سوالات رایج

انجام پاورپوینت پروپوزال در پاورپوینت یار چگونه است؟

پاورپوینت یار صفر تا صد طراحی پاورپوینت پروپوزال را در حالات مختلف به عهده می گیرد و بهترین خروجی را در اختیارتان قرار می دهد.

انتخاب پاورپوینت یار برای سفارش پاورپوینت پروپوزال چه مزیتی دارد؟

با انتخاب دپارتمان تخصصی پاورپوینت یار نه تنها توجه اساتید خود را برای تایید موضوع پروپوزال جلب می کنید، بلکه اعتبار خود را میان هم کلاسی هایتان نیز افزایش می دهید.

هزینه طراحی اسلاید پروپوزال چقدر است؟

پاورپوینت یار با بررسی مشخصات پروژه شما، قیمت نهایی را اعلام می کنیم.

سایر خدمات پاورپوینت یار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *