نمونه کارها

نمونه پاورپوینت دانشجویی

در این ویدیو چند اسلاید از یک نمونه پاورپوینت دانشجویی آورده شده است. در این پاورپوینت از اسلاید های انیمیشن دار حرفه ای استفاده کرده ایم. تمامی اسلاید ها را با یک طیف رنگی ساخته ایم. تصاویر پاورپوینت را متناسب با موضوع پاورپوینت دانشجویی انتخاب کرده ایم. تعداد اسلاید ها متناسب با درخواست شما تهیه می شود. این نمونه تنها بخشی از هزاران اسلاید دانشجویی است که در طی این سال ها توسط تیم پاورپوینت یار طراحی شده اند. برای مشاوره رایگان و دریافت نمونه کارهای بیشتر میتوانید همین حالا با ما تماس بگیرید.

نمونه پاورپوینت پایان نامه

در این ویدیو چند اسلاید از یک نمونه پاورپوینت پایان نامه طراحی شده توسط تیم پاورپوینت یار انتخاب شده است. برای دسترسی بهتر به اسلاید ها در هنگام دفاع پایان نامه، از هایپرلینک استفاده می کنیم. همچنین برای بیان موارد مهم پایان نامه از اینفوگرافیک و پروسس استفاده می کنیم. برای اینکه نمونه های بیشتری از پاورپوینت پایان نامه را مشاهده کنید همین حالا با ما تماس بگیرید. معمولا زمان ارائه دفاع ارشد 25 دقیقه می باشد. به همین دلیل معمولا تعداد اسلاید هایی که تهیه می کنیم بین 25 تا 30 عدد است.

نمونه پاورپوینت رساله دکتری

در این ویدیو چند اسلاید از یک نمونه پاورپوینت رساله آورده شده است. برای ساخت پاورپوینت رساله دکتری از رنگ روشن استفاده می کنیم. به دلیل اینکه جلسه دفاع رساله دکتری جدی و حساس است، به هیچ عنوان از تصاویر غیر مربوطه استفاده نمی کنیم. برای بیان نکات مهم رساله همیشه از جداول، نمودار، اینفوگرافی و موشن گرافی استفاده می کنیم. برای انتقال بهتر مفاهیم رساله، کل پاورپوینت را به 5 فصل تقسیم می کنیم که دانشجو راحت تر بتواند ارائه دهد. تعداد اسلاید ها طبق زمان ارائه رساله تهیه می شوند. برای مشاوره و دریافت نمونه کارهای بیشتر با ما تماس بگیرید.

نمونه پاورپوینت انگلیسی

در این ویدیو چند اسلاید از یک نمونه پاورپوینت انگلیسی طراحی شده توسط تیم پاورپوینت یار انتخاب شده است. در این نمونه پاورپوینت، محتوا هم توسط تیم پاورپوینت یار گردآوری شده است. همچنین در بعضی مواقع هم محتوا از قبل آماده شده است و ما فقط کار طراحی پاورپوینت را انجام می دهیم. در اسلاید های پاورپویت انگلیسی از کلمات کوتاه و نکته وار استفاده می شود. مشتریان طراحی پاورپوینت انگلیسی عمدتا دانشجویان خارج از کشور و شرکت هایی هستند که به جهت ارائه خدمات و محصولاتشان به یک پاورپوینت انگلیسی حرفه ای نیاز دارند. برای دریافت نمونه کارهای بیشتر با ما تماس بگیرید.

نمونه پاورپوینت سمینار کارشناسی ارشد

در این ویدیو چند اسلاید از یکی از صدها نمونه پاورپوینت سمینار کارشناسی ارشد طراحی شده توسط تیم پاورپوینت یار را مشاهده میکنید. برای طراحی پاورپوینت سمینار معمولا از تم هایی استفاده می شود که با موضوع سمینار همخوانی داشته باشد. نمودار ها و جداول به صورت حرفه ای رسم می شوند. از تصاویر کاملا با کیفیت استفاده می شود. گاهی برای اینکه موضوع سمینار به راحتی منتقل شود، از فیلم های مرتبط با موضوع استفاده می شود. برای دریافت نمونه کارهای بیشتر و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

نمونه پاورپوینت پروپوزال

پاورپوینت پروپوزال به نحوی طراحی می شود که بیشتر به روش پژوهش پرداخته شود. اگر برای انجام پایان نامه و یا رساله خود از روش آزمایشگاهی استفاده کرده باشید، روند آزمایش درون اسلاید قرار می گیرد. اگر از شبیه سازی استفاده کنید، مراحل شبیه سازی با نرم افزار درون اسلاید قرار می گیرد. همچنین اگر از پرسشنامه استفاده کنید، از نحوه مصاحبه و فرمول های مرتبط با پرسشنامه استفاده می کنیم. در ساخت پاورپوینت پروپوزال معمولا از اینفوگرافیک های حرفه ای استفاده می کنیم. برای مشاوره رایگان و یا ثبت سفارش پاورپوینت پروپوزال همین حالا با ما تماس بگیرید.

نمونه پاورپوینت آموزشی برای مدرسان

این نوع پاورپوینت ها باید تم آموزشی داشته باشند. کافیست فقط در هنگام ثبت سفارش عنوان کنید در چه رشته ای می خواهید آموزش دهید. ما در پاورپوینت یار در طی 10 سال سابقه فعالیتمان بیش از 300 نمونه مختلف پاورپوینت آموزشی برای معلمان، اساتید دانشگاه و مدرسان آموزشگاه های خصوصی طراحی کرده ایم. در بعضی مواقع به خواست مشتری بر روی تمامی اسلاید ها صدا گذاری می کنیم تا آموزش به راحتی منتقل شود. برای دریافت نمونه کارهای بیشتر و یا ثبت سفارش پاورپوینت آموزشی، با ما تماس بگیرید.

نمونه پاورپوینت سازمانی

در این ویدیو چند اسلاید به عنوان نمونه از یک پاورپوینت سازمانی را مشاهده می کنید که توسط تیم پاورپوینت یار طراحی شده است. اغلب ادارات و سازمان ها که پاورپوینت سفارش می دهند، بر روی رسم حرفه ای نمودار ها و جداول تاکید می کنند. به همین دلیل برای اینکه نمودار ها حرفه ای به نظر برسند، از نرم افزار ایلوستریتور به عنوان مکمل طراحی در پاورپوینت استفاده می کنیم. برای دریافت نمونه کارهای بیشتر، مشاوره رایگان و یا ثبت سفارش با ما تماس بگیرید.

نمونه پاورپوینت تجاری برای شرکت ها

ما در پاورپوینت یار در طی 10 سال سابقه فعالیتمان بیش از 150 نمونه مختلف پاورپوینت تجاری تبلیغاتی برای شرکت های دولتی و خصوصی طراحی کرده ایم. در این ویدیو چند اسلاید از یک نمونه پاورپوینت تجاری را مشاهده میکنید. برای طراحی این نوع پاورپوینت ها، از اسلاید هایی استفاده می کنیم که متناسب با شرکت شما باشد. حتما از رنگ سازمانی شرکت شما استفاده می کنیم. لوگوی شرکت را در تمامی اسلاید ها قرار می دهیم. نوع اسلاید ها به نحوی انتخاب می شود که بتوانید به عنوان کاتالوگ شرکت در اختیار مشتریان خود قرار دهید. برای ثبت سفارش با ما تماس بگیرید.