انجام پاورپوینت روانشناسی

شاید در نگاه اول انجام پاورپوینت روانشناسی ساده به نظر برسد! اما فوق العاده زمان بر است. ضمن اینکه به مهارت و دانش بالایی نیز نیاز دارد. مگر اینکه تصمیم داشته باشید تا سطح پایینی از مهارت و دانش را در پاورپوینت خود به نمایش بگذارید. اگر جزو دانشجویان دغدغه مند و معدل الف ها باشید، به هیچ وجه در طراحی و انجام پاورپوینت خود ریسک نمی کنید. اینکار را به افراد ماهر و خبره این حوزه می سپارید تا بهترین نتیجه را دریافت کنید. ما در پاورپوینت یار ساخت کلیه پاورپوینت های دانشجویی رشته روانشناسی، اعم از پایان نامه، سمینار و سایر واحدهای درسی را به عهده می گیریم. برای آشنایی با خدمات پاورپوینت یار با ما در ادامه همراه باشید.

برای انجام پاورپوینت روانشناسی به کمک نیاز دارید؟

مدت زمان تخمینی مطالعه: 13 دقیقه

چگونه پاورپوینت درسی روانشناسی شما را می سازیم؟

بالطبع در مطالعه این مطلب به دنبال این هستید که بدانید پاورپوینت یار چگونه پاورپوینت شما را طراحی کرده و تحویل تان می دهد. برای حل این چالش ذهنی به توضیح دقیق فرآیند طراحی و تحویل پاورپوینت می پردازیم. بدون شک، پس از مطالعه این بخش، سفارش پاورپوینت روانشناسی را ثبت خواهید کرد.

انجام پاورپوینت روانشناسی در پاورپوینت یار
انجام پاورپوینت روانشناسی

1- دریافت سفارش پاورپوینت

بی تردید اولین مرحله از طراحی و انجام پاورپوینت روانشناسی به دریافت سفارش از سوی شما اختصاص می یابد. پس از اینکه سفارش خود را با دقت کامل و جزئیات دقیق در اختیار ما بگذارید، به بررسی موضوع آن و همچنین مهلت زمان انجام پروژه می پردازیم. سپس از پرسنل و طراحان پاورپوینت یار برای قبول سفارش شما سوال می کنیم. ما تنها از طراحانی که وقت و انرژی کافی برای طراحی پاورپوینت شما داشته باشند، دعوت به همکاری می کنیم. افرادی که بتوانند در مدت زمان ذکر شده، سفارش شما را تحویل دهند.

سپس با در نظر داشتن پارامترهای مختلفی همچون حجم کار، میزان سختی موضوع، تعداد اسلایدها و میزان بکارگیری المان های گرافیکی، قیمت نهایی را تعیین کرده و به اطلاعتان می رسانیم. مشخصاً هر قدر در ثبت سفارش خود دقیق تر عمل کرده و جزئیات بیشتری در اختیارمان بگذارید، قیمت انجام پروژه نیز با دقت بیشتری تعیین می شود. برای مثال لازم است تعیین کنید انجام کدام بخش های پروژه به عهده پاورپوینت یار است. آیا محتوای تصویری و متنی خود را آماده کرده اید و یا اینکه از پاورپوینت یار برای تهیه آنان کمک می گیرید؟ عنوان کردن این دسته از جزئیات کمک می کند تا طرفیت درک درستی از نحوه انجام کار داشته باشند.

2- استارت انجام پاورپوینت

در مرحله بعد زمانی که قیمت سفارش به تأیید شما رسید و پرداختی های اولیه نیز صورت گرفت، پروژه طراحی و ساخت پاورپوینت استارت می خورد. در این مرحله از کار، طراحان ما آستین ها را بالا زده و با در نظر داشتن ماهیت رشته و موضوع پاورپوینت یک قالب گرافیکی جذاب طراحی می کنند. قالبی که نمونه آن را در دست هیچ یک از همکلاسی هایتان نمی بینید. سپس با طراحی و ساخت المان های تصویری دیگر، همچون اینفوگرافیک ها و موشن گرافی ها، محتوای بصری پاورپوینت را تهیه می کنند.

در قدم بعد به بهینه سازی محتوای متنی می پردازند. طوری که بخش زیادی از نمایش پاورپوینت شما به محتوای تصویری همچون تصاویر جذاب و با کیفیت، اینفوگرافیک ها و موشن های متحرک اختصاص پیدا کند. از محتوای متنی معمولاً در قالب کلمات کلیدی کلی استفاده می شود تا بتواند شما را در انجام سخنرانی و ارائه، راهنمایی کند. در نهایت نیز طراحان با چیدمان متعادل، متوازن و جذاب محتوای متن و تصویری، اسلایدهای پاورپوینت را می سازند. تمام تلاش آنان بر این است که نمایش جذابی در اسلایدها ایجاد کنند. نمایشی که برای 20 الی 30 دقیقه، مخاطب شما را مسحور و شگفت زده کند.

3- تحویل اولیه پاورپوینت

در قدم بعد، اولین خروجی پاورپوینت در اختیار دانشجو قرار می گیرد تا به طور کامل به ارزیابی نمایش اسلایدها و نحوه چیدمان محتوا بپردازد. بهتر است در این مرحله تمام دقت خود را به کار بگیرید و پس از بررسی دقیق فرمت کلی کار، آن را به تأیید برسانید. در صورتی که نیاز به تغییر و یا ویرایش برخی المان ها و نحوه چیدمان آن ها داشتید، آن را با مجری طرح در میان بگذارید.

4- ادیت و ویرایش نهایی پاورپوینت

در آخرین قدم از ساخت پاورپوینت روانشناسی، ادیت های لازم انجام شده و خروجی برای تحویل نهایی آماده می گردد. اغلب پاورپوینت های انجام شده در پاورپوینت یار به جهت داشتن کیفیت کافی، نیازی به ادیت و ویرایش پیدا نمی کنند. اما با این حال مدیریت پاورپوینت یار، این قابلیت ویژه را به منظور تطابق کافی پاورپوینت با اهداف دانشجو، به لیست خدمات خود اضافه کرده است. شاید قابل باور نباشد، اما این خدمت ارزشمند به شکل کاملاً رایگان در اختیار دانشجویان روان شناسی قرار می گیرد.

طراحی بیش از 8000 پاورپوینت در طی 10 سال فعالیت تیم پاورپوینت یار

6750+

پاورپوینت دانشجویی

950+

پاورپوینت دفاع پایان نامه

+300

پاورپوینت آموزشی برای مدرسان

+150

پاورپوینت برای شرکت ها و ادارات

ویژگی های خدمات انجام پاورپوینت روانشناسی در پاورپوینت یار

با نحوه سفارش و انجام پاورپوینت در موسسه تخصصی پاورپوینت یار آشنا شدید. اما خدمات نوین و ارزشمند ما در این موارد خلاصه نمی شود. بلکه جنبه های مختلفی از پروژه را شامل می شود. در یک نگاه کلی می توان خدمات ارزشمند پاورپوینت یار را که به نقطه تمایز این شرکت از سایر رقبا تبدیل شده، در موارد زیر خلاصه کرد.

انجام پاورپوینت روانشناسی در تمامی گرایش ها

 امکان تعیین مهلت انجام کار از سوی دانشجو

در پاورپوینت یار این ما نیستیم که مهلت انجام پروژه را تعیین می کنیم. شما هستید که مشخص می کنید از چه زمانی پروژه انجام پاورپوینت استارت خورده و چه زمانی به اتمام برسد. این قابلیت ویژه کمک کرده تا عموم دانشجویان، حتی افرادی که فرصت کافی برای سفارش پاورپوینت ندارند، باز هم بتوانند از خدمات پاورپوینت یار استفاده کنند. حتی اگر نیاز به سفارش فوری پاورپوینت هم دارید، باز هم در خدمت شما خواهیم بود.

ارائه مشاوره های رایگان در خصوص انجام پاورپوینت روانشناسی

مدیریت پاورپوینت یار یک درگاه ارتباطی مستقیم میان دانشجویان و متخصصین موسسه ایجاد کرده تا آنها بتوانند در یک فضای سالم به تعامل بپردازند. شما می توانید با تماس با متخصصین و مشاورین پاورپوینت یار، پاسخ تمام سوالات خود را پیدا کنید.

امکان ساخت جدید ترین عناصر گرافیکی همچون موشن گرافی ها

حتماً دقت کرده اید که بسیاری از پاورپوینت های جدید و بروز، به موشن های متحرک و ویدئو های کوتاه مجهز می شوند. ویدئوهایی که موجب افزایش جذابیت خروجی کار میشوند، توسط نرم افزارهای تخصصی تهیه می شوند. احتمالاً شما به عنوان دانشجوی رشته روانشناسی مهارتی در خصوص استفاده از نرم افزارهای سه بعدی ساز و تدوینگر های ویدئو ندارید. اما ما در پاورپوینت یار به جهت داشتن یک تیم متخصص و حرف ای، می توانیم یک ویدیو جذاب را به قابل پاورپوینت شما اضافه کنیم. اگرچه سفارش ساخت موشن موجب افزایش قیمت طراحی پاورپوینت روانشناسی می شود، اما برای افرادی که دغدغه دریافت نمره بالا دارند، سودمند خواهد بود.

تحویل به موقع و سریع پاورپوینت

یکی از اصلی ترین دغدغه های دانشجویان روانشناسی در برون سپاری پروژه پاورپوینت، نگرانی از بابت تحویل به موقع کار است. با سفارش پاورپوینت روانشناسی به پاورپوینت یار، دیگر نباید از این بابت نگران باشید. چرا که اولاً زمان تحویل و مهلت انجام پروژه را خودتان تعیین کرده اید. از سوی دیگر وقت شناس بودن و آن تایم بودن طراحان ما، تضمین شده است. پاورپوینت یار در طول یک دهه فعالیت مستمر خود، به عنوان خوش قول ترین مجری طرح پاورپوینت شناخته شده است. ما خروجی کار را زودتر از موعد مقرر در اختیارتان می گذاریم تا فرصتی برای اعمال ادیت و ویرایش نیز داشته باشیم.

 انجام پاورپوینت برای کلیه زیرشاخه های روانشناسی

یکی از مهم ترین موهبت های داشتن یک تیم متخصص، امکان دریافت سفارش پاورپوینت از گرایش های مختلف تحصیلی است. ما از پاورپوینت های آماده روانشناسی به هیچ عنوان استفاده نمی کنیم. تفاوتی ندارد که در گرایش روانشناسی بالینی تحصیل می کنید یا روانشناسی کودکان استثنایی. در هر حال می توانید از دستان توانمند و ذهن خلاق طراحان پاورپوینت یار برای ساخت یک پاورپوینت حرفه ای و ایده آل، کمک بگیرید. خدمات ما در این خصوص شامل موارد زیر می شود.

 • انجام پاورپوینت برای روانشناسی عمومی
 • ساخت پاورپوینت برای روانشناسی تربیتی
 • طراحی پاورپوینت برای روانشناسی بالینی
 • طراحی پاورپوینت برای روانشناسی کودک و نوجوان
 • انجام پاورپوینت برای روانشناسی صنعتی و سازمانی
 • ساخت پاورپوینت برای روانشناسی کودکان استثنایی
 • تهیه پاورپوینت برای روانشناسی اسلامی
 • طراحی پاورپوینت برای روانشناسی اجتماعی
 • انجام پاورپوینت برای گرایش بهداشت روان
 • انجام پاورپوینت برای گرایش روان سنجی

15% تخفیف اولین سفارش در پاورپوینت یار

امکان دریافت نمونه کار، پیش از ثبت سفارش پاورپوینت روانشناسی

مسلماً تا زمانی که یک نمونه کار مرتبط با رشته خودتان نبینید، نمی توانید به کیفیت پاورپوینت های انجام شده در پاورپوینت یار اعتماد کنید. به همین خاطر است که امکاناتی را برای ارسال پاورپوینت روانشناسی تدارک دیده ایم. می توانید یک نمونه کار ببینید و بدین شکل خیال خود را از بابت ایده آل بودن خروجی و کیفیت چیدمان اسلایدها، راحت کنید.

 انجام پاورپوینت برای کلیه واحدهای تحصیلی رشته روانشناسی

با تحصیل در کارشناسی ارشد روانشناسی، ناچار هستید تا پژوهش های علمی و واحدهای درسی خود را در قالب یک پاورپوینت ارائه دهید. ما در پاورپوینت یار می توانیم انجام پاورپوینت در کلیه واحدها را به عهده بگیریم. پس دیگر تفاوتی ندارد برای ارائه پایان نامه خود نیاز به پاورپوینت دارید یا برای ارائه سمینار. پاورپوینت یار علاوه بر قبول ساخت پاورپوینت پایان نامه روانشناسی، انجام پاورپوینت سمینار و همچنین طراحی پاورپوینت سایر واحدهای تخصصی را به عهده می گیرد.

ارائه بهترین و مناسب ترین قیمت ها

یکی از مهم ترین و ناب ترین خدمات پاورپوینت یار که آن را از سایر موسسات و مجریان پاورپوینت متمایز ساخته، پایین بودن تعرفه انجام پاورپوینت دانشجویی در پاورپوینت یار است. مدیریت پاورپوینت یار با در نظر داشتن شرایط کنونی جامعه، تصمیم گرفته تا قیمت انجام پاورپوینت را تا یک حد مناسبی کاهش دهد. شما میتوانید با ثبت سفارش پاورپوینت خود، از قیمت انجام پروژه خودتان مطلع شوید. ما با در نظر گرفتن مشخصات پروژه، قیمت نهایی را تعیین می کنیم. این ویژگی خیلی وقت ها به نفع شما خواهد بود. چرا که مجبور نیستید در برون سپاری پروژه های سبک، هزینه بالایی پرداخت کنید.

امکان پیگیری سفارش

در پاورپوینت یار قابلیتی برای پیگیری سفارش فراهم شده است. شما می توانید در طول مراحل انجام پاورپوینت روانشناسی، میزان پیشرفت آن را از طریق مشاورین و بخش پشتیبانی بسنجید.

قیمت سفارش پاورپوینت روانشناسی چقدر است؟

هدف ما در پاورپوینت یار ارائه خدمات انجام طراحی پاورپوینت با قیمت مناسب برای تمامی اقشار جامعه است. پس از بابت هزینه نگرانی نداشته باشید. شما می توانید جزئیات سفارش خود را به ما اعلام نمایید. فایل های مربوطه را نیز برای ما ارسال کنید. هزینه سفارش شما را در عرض چند دقیقه برآورد کرده و به اطلاعتان خواهیم رساند. آنگاه در صورت موافقت شما، سفارش پاورپوینت شیمی را آغاز خواهیم کرد. تعیین دقیق قیمت به جنبه های گوناگونی بستگی دارد:

 • مقطع تحصیلی
 • گرایش تحصیلی
 • موضوع پاورپوینت
 • تعداد اسلایدهای مورد نیاز
 • نیاز به خلاصه نویسی متن جهت ارائه
 • نیاز به طراحی جلوه های گرافیکی ویژه برای پاورپوینت
 • فوری یا عادی بودن زمان تحویل

جمع بندی

انجام پاورپوینت روانشناسی برای افرادی که فرصت و مهارت کافی برای ساخت یک پاورپوینت ایده آل ندارند، سخت و پیچیده به نظر می رسد. برای این دسته از دانشجویان، برون سپاری پاورپوینت بهترین گزینه خواهد بود. پاورپوینت یار به عنوان بهترین مجری طرح های پاورپوینت، قادر است تا طراحی پروژه شما را در کلیه گرایش های تحصیلی رشته روانشناسی به عهده بگیرد. همچنین کیفیت پاورپوینت شما را در واحدهای مختلف تحصیلی اعم از پایان نامه، سمینار و سایر دروس تخصصی، تضمین کند. شما می توانید با تکیه بر مهارت و دانش نوین طراحان پاورپوینت یار، بهترین نتیجه را از ارائه پاورپوینت بگیرید.

انجام پاورپوینت روانشناسی را به پاورپوینت یار بسپارید

پاسخ به سوالات رایج

مزیت برون سپاری پاورپوینت به پاورپوینت یار چیست؟

با انتخاب پاورپوینت یار می توانید بهترین، با کیفیت ترین و خلاقانه ترین پاورپوینت را در معرض دید همگان قرار دهید.

هزینه انجام پاورپوینت روانشناسی چقدر است؟

برای تعیین قیمت انجام پاورپوینت ارشد روانشناسی لازم است تا در وهله اول مشخصات و جزئیات پروژه شما را بررسی کنیم. پس برای دریافت قیمت، ابتدا سفارش خود را در وب سایت پاورپوینت یار ثبت کنید.

سایر خدمات طراحی پاورپوینت در پاورپوینت یار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *