انجام پاورپوینت دفاع

انجام پاورپوینت دفاع به نظر کار سخت و پیچیده ای می آید. لااقل دانشجویان مقاطع تحصیلی ارشد و دکتری این طور تصور می کنند. مسلماً هم همینطور است. طراحی و ساخت یک پاورپوینت علمی که بتواند اساتید را جذب موضوع پایان نامه کند، کار بسیار سختی است. برای انجام این کار لازم است تا ده ها پارامتر مختلف و استانداردهای ساخت پاورپوینت را کنار هم بیاورید تا در نهایت خروجی کار با کیفیت و چشمگیر باشد. پیداست که انجام این مهم با توجه به زمان بر بودن آن و همچنین پر مشغله بودن شما، تقریباً غیر ممکن است. اما جای نگرانی نیست. پاورپوینت یار همراه شماست تا داشتن یک پاورپوینت حرفه ای، یک آرزوی دست نیافتنی نباشد. ما تلاش می کنیم تا شما نیز طعم موفقیت در ارائه پایان نامه را بچشید. برای مشاوره رایگان و ثبت سفارش پاورپوینت دفاع همین حالا با ما تماس بگیرید.

برای انجام پاورپوینت دفاع به کمک نیاز دارید؟

مدت زمان تخمینی مطالعه: 12 دقیقه

اهمیت انجام پاورپوینت دفاع کارشناسی ارشد و دکتری

چرا باید در ارائه پاورپوینت دفاع وسواس زیادی به خرج دهیم؟ در حالیکه می توانیم از قالب پاورپوینت های موجود در اینترنت استفاده کرده و سر و ته کار را به هم بیاوریم. در پاسخ به این سوال لازم است تا شما را با اهمیت ارائه یک پاورپوینت تخصصی و حرفه ای آشنا کنیم. تفاوتی ندارد پایان نامه شما تا چه حد غنی و علمی باشد، آنچه که به چشم می آید، ارائه پاورپوینت و پایان نامه شماست.

انجام پاورپوینت دفاع در پاورپوینت یار
انجام پاورپوینت دفاع

در واقع هیچ یک از اساتید وقتی را برای مطالعه کامل رساله شما اختصاص نمی دهند. بلکه چکیده آن را از طریق ارائه شما می شنوند. پیداست که هر قدر در ارائه خود ضعیف تر عمل کنید، شانس کمتری برای دریافت نمره خوب خواهید داشت. اما طراحی پاورپوینت دفاع به شکل تخصصی، احتمال دریافت یک نمره خوب را به ارمغان می آورد. پاورپوینت دفاع شما می تواند نقطه قوت ارائه شما باشد.

پیداست که با به کارگیری المان های گرافیکی جذاب، موشن گرافی های جدید، اینفوگرافیک های خفن و جداول، نمودارها و اشکال، اساتید را پای ارائه خود میخکوب می کنید. این در حالیست که یک پاورپوینت کم کیفیت و غیر استاندارد، حوصله حضار را سر برده و خیلی زود حواس مخاطب را پرت می کند. اهمیت دادن به انجام پاورپوینت دفاع دکتری و یا کارشناسی ارشد، برای دانشجویانی که دغدغه دریافت نمره خوب، جهش در رتبه بندی و رقابت با سایر دانشجویان دارند، ضروری قلمداد می شود.

طراحی بیش از 8000 پاورپوینت در طی 10 سال فعالیت تیم پاورپوینت یار

6750+

پاورپوینت دانشجویی

950+

پاورپوینت دفاع پایان نامه

+300

پاورپوینت آموزشی برای مدرسان

+150

پاورپوینت برای شرکت ها و ادارات

مزایای انجام پاورپوینت دفاع دکتری و کارشناسی ارشد در پاورپوینت یار

ارائه پایان نامه، با چالش های بسیاری همراه است. بسیاری از دانشجویان مقاطع دکترا و ارشد فرصت چندانی برای ساخت یک پاورپوینت حرفه ای ندارند. حتی اگر تخصص لازم را داشته باشند! برای این دانشجویان برون سپاری پاورپوینت دفاع یک موقعیت عالی برای تمرکز بیشتر بر روی نگارش و نحوه ارائه پایان نامه است. ما در پاورپوینت یار با در نظر داشتن شرایط خاص این دسته از دانشجویان، از طراحان فوق حرفه ای و افرادی که سال هاست در زمینه طراحی و ساخت پاورپوینت دفاع مشغول به کار هستند، دعوت به همکاری می کنیم. اما این تنها مزیت برون سپاری پاورپوینت پایان نامه به پاورپوینت یار نیست. سایر مزایا را می توان در موارد زیر عنوان نمود.

1- سرعت، دقت و مهارت بالا

فرمول انجام پاورپوینت دفاع کارشناسی ارشد و دکتری در پاورپوینت یار، سرعت، دقت و مهارت است. متخصصین و طراحان ما با به کارگیری این فرمول ساده توانسته اند در طول این ده سال فعالیت موفق، در کمترین زمان ممکن، بهترین و جذاب ترین پاورپوینت ها را ارائه دهند. بلافاصله پس از سفارش پاورپوینت دفاع، پروسه انجام پاورپوینت کلید خورده و یک تیم متخصص و حرفه ای پشت کار را می گیرند. پس می توانید امیدوار باشید سفارش شما در کوتاه ترین زمان ممکن به ثمر می نشیند.

2- قیمت مناسب و مقرون به صرفه

قیمت انجام پاورپوینت دفاع دکتری و کارشناسی ارشد در پاورپوینت یار بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. چرا که اساساً هدف ما در پاورپوینت یار کمک کردن به دانشجویان در ارائه یک پاورپوینت تخصصی و بالا بردن سطح ارائه های علمی است. قیمت طراحی پاورپوینت دفاع در تناسب با چند مشخصه مهم صورت می گیرد.

 • حجم کار و موضوع پاورپوینت شما
 • مهلت زمان انجام پاورپوینت
 • تعداد اسلایدها و سطح توقعات شما
 • میزان استفاده از تصاویر، موشن گرافی ها، اینفوگرافیک ها و جداول

3- ارتباط موثر و تعامل متقابل

اینطور نیست که بعد از سفارش پاورپوینت دانشجویی خود، تمام کانال های ارتباطی میان ما و شما قطع شود. ما در پاورپوینت یار به تأثیر تعامل میان طراح و دانشجو باور داریم. همچنین می دانیم که بی خبری از پروسه سفارش تا چه حد برای شما آزاردهنده است. به همین خاطر یک کانال ارتباطی مستقیم میان طراح و شما ایجاد می کنیم تا بتوانید نقطه نظرات خود و یا استاد راهنما را به وی منتقل کنید. همچنین از سطح کار و روند پیشرفت آن نیز مطلع شوید.

4- مشاوره های 24 ساعته

پیش از اینکه سفارش پاورپوینت دفاع را قطعی کنید، می توانید با شرکت در جلسات مشاوره رایگان، به تمام ابهامات و سوالات ذهنی خود پاسخ دهید. این مشاوره های تلفنی به شکل 24 ساعته برقرار شده و با هدف رفع سوالات شما شکل می گیرند.

هزینه انجام پاورپوینت دفاع چقدر است؟

پاورپوینت یار همواره سعی داشته است تا خدمات خود را با نازلترین قیمت و بهترین کیفیت به مشتریان عزیز ارائه دهد. زیرا هدف اصلی ما، نشاندن لبخند رضایت بر لب های شما مشتریان گرامی است. هزینه سفارش پاورپوینت به عوامل زیر بستگی دارد:

 • ساده یا حرفه ای بودن طراحی اسلاید ها
 • تعداد اسلایدها
 • زمان تحویل
 • پیچیدگی موضوع
 • رشته تحصیلی
 • نیاز به اینفوگرافیک و موشن گرافیک
 • نیاز به خلاصه سازی متن برای ارائه

پاورپوینت یار چگونه کار می کند؟

برای استفاده از هرگونه خدمات اینترنتی، لازم است تا در ابتدا سفارش آن را بدهید. خب پیداست که اولین قدم در انجام پاورپوینت شما به سفارش آن در پنل سایت اختصاص می یابد. کافیست وارد پنل های مربوطه شده و مشخصات خود را وارد کنید. همچنین بهتر است در این بخش تمام انتظارات و توقعات خود را برای طراح پاورپوینت یادداشت کنید.

برای اینکه قیمت دقیق سفارش شما مشخص شود، بهتر است حجم کار را نیز تعریف کنید. برای مثال اگر مطالب و عکس ها را آماده و آرشیو کرده اید، حتماً این نکته را به اطلاع متخصصین پاورپوینت یار برسانید. حتی اگر در جمع آوری مطالب و عکس های مورد نظر موفق نبوده اید، باز هم به ما اطلاع دهید تا در این زمینه نیز شما را یاری دهیم. در صورتی که به یک سبک از طراحی پاورپوینت علاقه مند شده اید و یا تصور می کنید اساتید به آن علاقه مند هستند، حتماً نمونه ای از آن را برای ما ارسال کنید.

ما تمام تلاش خود را به کار میگیریم تا از نمونه ارسال شده برای طراحی نهایی، الهام بگیریم و مطابق با علایق و سلیقه شما عمل کنیم. ضروری ست در این بخش از کار مهلت انجام پاورپوینت دفاع دکتری و یا کارشناسی راشد را مشخص کنید. اگر برای آن عجله دارید، درخواست انجام فوری دهید تا تیم طراحی را گرد هم آوریم و برای انجام پاورپوینت فوری شما آماده شویم.

سفارش پاورپوینت دفاع کارشناسی ارشد و دکتری
سفارش پاورپوینت دفاع در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری

تعیین قیمت و پرداخت اولیه

بلافاصله پس از اینکه سفارش پاورپوینت دفاع در پنل ثبت شد، تیم متخصصین ما قیمت را محاسبه کرده و به اطلاع شما میرساند. نگران نباشید این مرحله از کار بسیار کوتاه بوده و نتیجه نهایی خیلی زود به شما اعلام می شود.

انجام سریع سفارش پاورپوینت دفاع

در این مرحله از کار تیم متخصص ما دست به کار شده، آستین ها را بالا می زند و تمام مهارت و تخصص خود را برای طراحی یک پاورپوینت حرفه ای با قیمت مناسب و استاندارد به کار می گیرد. شاید تصور کنید ما نیز مشابه بسیاری از شرکت ها یک آرشیو از قالب های مختلف پاورپوینت تهیه کرده ایم و بلافاصله پس از سفارش پاورپوینت دفاع، یک قالب خاک گرفته را از آرشیو خارج می کنیم و به هر طریقی مطالب شما را داخل آن جای می دهیم. اما این سبک از کار به هیچ وجه مورد پسند دپارتمان تخصصی پاورپوینت یار نیست. طراحان ما برای هر یک از موضوعات اقدام به ساخت قالب اختصاصی می کنند.

همچنین از فونت های جذاب، عکس های خاص و یونیک برای ایجاد جلوه ای جذاب استفاده می کنند. آن ها با رعایت استانداردهای بین المللی در طراحی و ساخت اسلاید پاورپوینت، یک خروجی کاملاً تخصصی و با کیفیت در اختیارتان می گذارند. به همین خاطر است که توانسته ایم در طول 10 سال فعالیت در زمینه طراحی پاورپوینت موفق عمل کنیم. شما نیز می توانید با اعتماد به طراحان و متخصصین پاورپوینت یار، تجربه ای متفاوت از ارائه علمی داشته باشید. کافیست صفر تا صد طراحی و انجام پاورپوینت پایان نامه خود را به دستان توانا و ذهن خلاق طراحان ما بسپارید.

تصحیح و ویرایش پاورپوینت دفاع

اگر تصور می کنید پس از انجام پاورپوینت دفاع کار ما با هم تمام شده، سخت در اشتباهید! ما حالا حالا ها با یکدیگر کار داریم. از این پس وظیفه ویرایش و تصحیح پاورپوینت شما را به عهده می گیریم تا خروجی کار دقیقاً همانی باشد که در ذهن داشتید. طراحان دلسوز و صبور پاورپوینت یار مسئولیت انجام و ویرایش پاورپوینت شما را به طور همزمان به عهده می گیرند تا هیچ دغدغه ای از بابت ارائه یک پاورپوینت حرفه ای و تخصصی نداشته باشید.

10 نکته مهم هنگام انجام پاورپوینت دفاع

برای اینکه کیفیت پاورپوینت شما بالا باشد و قابلیت رقابت با سایر پاورپوینت های حرفه ای را داشته باشد، از یک سری نکات طلایی در طراحی اسلایدها استفاده می شود. این نکات عصای جادویی طراحان ما در خلق یک پاورپوینت خاص و حرفه ای هستند. این نکته های مهم در پایان نامه ها با موضوعات مختلف، کمی متفاوت است. نکات مشترک را می توان در موارد زیر خلاصه نمود.

 1. طراحی قالب پاورپوینت به شکل اختصاصی
 2. فهرست بندی پاورپوینت
 3. استفاده از فونت های جذاب در تناسب با موضوع
 4. استفاده از المان های گرافیکی مرتبط با موضوع
 5. به کارگیری اینفوگرافیک و موشن گرافیک
 6. استفاده از جداول، نمودارها و اشکال برای تفهیم بهتر موضوع
 7. رعایت نظم در شکل ظاهری اسلایدها
 8. ایجاد جلوه های ویژه در زمان پخش اسلایدها
 9. پخش اسلایدها در مدت زمان مشخص شده برای ارائه
 10. استفاده به جا و بهینه از متن در قالب پاورپوینت

15% تخفیف اولین سفارش در پاورپوینت یار

سفارش پاورپوینت دفاع در پاورپوینت یار

ساخت پاورپوینت دفاع کار سخت و پیچیده ای نخواهد بود، اگر صفر تا صد آن را به دستان توانمند طراحان پاورپوینت یار بسپارید. ما در پاورپوینت یار با نحوه طراحی و انجام پاورپوینت دفاع دکترا و کارشناسی ارشد آشنا هستیم و میتوانیم بهترین خروجی را در اختیارتان قرار دهید. 10 سال تجربه و مهارت در خصوص طراحی پاورپوینت دفاع کمک کرده تا طراحان ما به طراحی پاورپوینت دفاع در کلیه رشته ها و گرایش های تحصیلی مسلط شوند. پس تصور نکنید خاص بودن و متفاوت بودن گرایش تحصیلی شما، آن را از پوشش دپارتمان تخصصی پاورپوینت یار خارج می کند.

طراحی پاورپوینت دفاع خود را به پاورپوینت یار بسپارید

پاسخ به سوالات رایج

قیمت انجام پاورپوینت دفاع چقدر است؟

از جمله مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت طراحی پاورپوینت دفاع می تواند به تعداد اسلایدها، زمان تحویل و رشته تحصیلی اشاره کرد. برای استعلام قیمت دقیق طراحی پاورپوینت دفاع پایان نامه خود، با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

نکات مهم برای ساخت پاورپوینت دفاع چیست؟

مهم ترین نکات برای ساخت پاورپوینت دفاع عبارت اندز: طراحی قالب اختصاصی، انتخاب فونت و تم رنگی مناسب، انتخاب اینفوگرافیک و موشن گرافیک ها مناسب و استفاده بجا از تصاویر، نمودارها و جداول.

انجام پاورپوینت دفاع چه ضرورتی دارد؟

با انجام یک پاورپوینت تخصصی و حرفه ای می توانید شانس بیشتری برای دریافت نمره خوب و عالی به دست آورید.

سایر خدمات پاورپوینت یار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *