انجام پاورپوینت تجاری

یکی از برجسته ترین گروه ها در میان مشتریان ما کارآفرینان عزیز و صاحبان مشاغل هستند. با فعالان سازمانی و شرکتی در سطوح مختلف نیز همکاری های طولانی مدت داشته ایم. این عزیزان به طور مکرر به انجام پاورپوینت تجاری و تبلیغاتی نیاز دارند. در دنیای مدرن که رقابت در بازارها و حوزه های مختلف شدت گرفته است. دیگر نمی توان از تاثیر شگرف ابزارهای رایانه ای مانند نرم افزار پاورپوینت چشم پوشی کرد. ما در موسسه پاورپوينت یار تلاش می کنیم تا ایده های تجاری شما را برای انواع مخاطب به بهترین نحو شرح دهیم.

ممکن است بخواهید با فایل پاورپوینت خود ایده ای را به مدیران، کارکنان یا سرمایه گذاران ارائه دهید. یا شاید می خواهید محصول یا خدماتی را برای جامعه هدفتان تبلیغ کنید. هر هدفی از انجام پاورپوینت خود داشته باشید، آن را در فایل شما به خوبی اعمال خواهیم کرد. بیش از یک دهه در امر انجام پاورپوینت اداری، شرکتی و سازمانی فعالیت داشته ایم. بنابراین به خوبی با تمامی جنبه های ارائه مطلب تجاری آشنایی داریم. در این مطلب، شما را بیشتر با جزئیات خدمات خود آشنا خواهیم ساخت. همچنین نکاتی را درباره نحوه انجام پاورپوینت تجاری بیان می کنیم. پس حتما تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

برای انجام پاورپوینت تجاری تبلیغاتی به کمک نیاز دارید؟

مدت زمان تخمینی مطالعه: 24 دقیقه

فهرست مطالب

نمونه پاورپوینت تجاری تبلیغاتی طراحی شده توسط تیم پاورپوینت یار

ما در پاورپوینت یار در طی 10 سال سابقه فعالیتمان بیش از 150 نمونه مختلف پاورپوینت تجاری تبلیغاتی برای شرکت های دولتی و خصوصی طراحی کرده ایم. در این ویدیو چند اسلاید از یک نمونه پاورپوینت تجاری را مشاهده میکنید. برای طراحی این نوع پاورپوینت ها، از اسلاید هایی استفاده می کنیم که متناسب با شرکت شما باشد. حتما از رنگ سازمانی شرکت شما استفاده می کنیم. لوگوی شرکت را در تمامی اسلاید ها قرار می دهیم. نوع اسلاید ها به نحوی انتخاب می شود که بتوانید به عنوان کاتالوگ شرکت در اختیار مشتریان خود قرار دهید. برای ثبت سفارش با ما تماس بگیرید.

پاورپوینت یار چگونه کار میکند؟

مرحله اول ثبت سفارش

گام اول: ثبت سفارش

در مرحله اول فرم ثبت سفارش را تکمیل کنید و به تمام فیلد ها به صورت دقیق پاسخ دهید.

مرحله دوم ثبت سفارش

گام دوم: بررسی سفارش

در مرحله دوم کارشناسان پاورپوینت یار سفارش شما را با دقت بررسی می کنند و هزینه به شما اطلاع داده می شود.

مرحله سوم ثبت سفارش

گام سوم: ارسال سفارش

در مرحله آخر پاورپوینت طراحی شده برای شما ارسال می گردد و در صورت نیاز ویرایش های لازم انجام می گردد.

طراحی بیش از 8000 پاورپوینت در طی 10 سال فعالیت تیم پاورپوینت یار

6750+

پاورپوینت دانشجویی

950+

پاورپوینت دفاع پایان نامه

+300

پاورپوینت آموزشی برای مدرسان

+150

پاورپوینت برای شرکت ها و ادارات

9 نکته کلیدی برای انجام پاورپوینت تجاری حرفه ای

انتخاب ترکیب صحیح رنگ و تم خوب در طراحی پاورپوینت بسیار مهم است. اما انجام پاورپوینت اداری و تجاری، ویژگی های خاص خود را نیز دارد. زیرا اصولا اهداف آن، خاص و منحصر به فرد است. ما می توانیم این اصول را به خوبی به اجرا بگذاریم. زیرا با هدف هر یک از انواع پاورپوینت تجاری آشنا هستیم. مواردی که هنگام انجام پاورپوینت شرکتی، سازمانی و اداری در نظر خواهیم داشت، به شرح زیر هستند.

سفارش پاورپوینت تجاری حرفه ای در پاورپوینت یار
طراحی پاورپوینت تجاری حرفه ای

1- مخاطب شناسی در انجام پاورپوینت تجاری

این دسته از پاورپوینت ها عموما می بایست خطاب به قشر خاصی از مخاطبان طراحی شوند. شناخت مخاطب به طور کلی برای همه انواع پاورپوینت ضروری است. اما در مورد پاورپوینت های تجاری، بسیار حساس تر می شود. آیا می خواهید مطلبی را به کارکنان درون شرکت خود توضیح دهید؟ این کارکنان در چه سطحی هستند؟ مدیریتی؟ بخش فناوری؟ بخش ارتباط با مشتریان؟ یا قسمت اداری؟ به طور کامل، موقعیت آن ها در شرکت و وظایفشان را لحاظ می کنیم.

همچنین ارتباط موضوع شما با سطح دانش و مهارت های آنان را هنگام انجام پاورپوینت لحاظ خواهیم کرد. اگر مخاطبین شما، جامعه بیرون از سازمان هستند، مانند سرمایه گذاران، مشتریان یا کارفرمایان، آنگاه سبک دیگری را برای طراحی پاورپوینت لحاظ خواهیم کرد. شاید هم می خواهید محصول یا خدماتی را به کل جامعه معرفی کنید. در هر حال، تیم مجرب ما برای خدمت رسانی به شما آماده اند.

2- بازتاب اعتبار تجاری شما در اسلایدها

شما و فعالیت هایتان را به بهترین نحو ممکن به مخاطب معرفی خواهیم کرد. مخاطب شما باید بداند که شما در چه سطح حرفه ای قرار دارید و فعالیتتان از چه اعتبار رسمی برخوردار است. بنابراین هنگام انجام پاورپوینت اداری و تجاری، اشاره هایی بجا به مجوزها، سوابق، مدارک و کارنامه حرفه ای شما خواهیم داشت.

3- تاکید بر انگیزه حرفه ای شما

اینکه انگیزه شما از فعالیت در یک حوزه تجاری یا یک سازمان چه بوده است، می تواند ذهنیت خوبی به مخاطبان بدهد. تلاش می کنیم تا به کمک شناختی که از شما و فعالیتتان کسب کرده ایم، انگیزه تجاری و حرفه ای تان را سرتاسر فعالیت پاورپوینت شما بنمایانیم.

4- تکنیک داستان سرایی

فقط کودکان نیستند که داستان ها برایشان جذابیت دارند. انسان ها در هر سنی و از هر قشری، به شنیدن داستان علاقه مند هستند. هر فضای ارائه ساده یا پیشرفته، حتی نرم افزار پاورپوینت، باز هم با محدودیت هایی روبرو است. برای مثال، حجم زیاد متن و تصویر، هر چقدر هم جذاب باشد، می تواند مخاطب را خسته کند. جهت برطرف کردن این محدودیت، ما هنگام انجام سفارش پاورپوینت تجاری، از روش داستان سرایی استفاده می کنیم.

بگذارید نمونه ای را برای شما بیان کنیم. فرض کنید می خواهید درباره افرادی صحبت کنید که جانشان را در یک زمین لرزه از دست داده اند. سپس خدمات خود را جهت کاهش مرگ و میر زمین لرزه بیان نمایید. ما می توانیم این را در قالب داستان بیان کنیم. درباره کودک خردسالی به نام مهسا صحبت خواهیم کرد. او پدر و مادر خود را در زمین لرزه از دست داده است و بی خانمان شده است. خدمات شما می توانند ناجی او باشند. با چنین رویکردهای داستان سرایی، نظر مخاطب شما را جلب می کنیم.

5- انجام پاورپوینت سازمانی و تجاری با استفاده از جلوه های بصری

نخستین چیزی که انسان ها پیش از هر چیز به ذهن می سپارند، نه متن ها هستند و نه صداها. بلکه آنچه به چشم می آید، فراتر از هر چیز و بهتر از هر چیز در ذهن می ماند. طبیعت انسان همین است. مطمئنا صدها سفارش انجام پاورپوینت اداری که تاکنون پذیرفته ایم، این نکته را به خوبی به ما آموخته است. پیش از هر چیز، بر طراحی جلوه های بصری مبتنی بر اصول روان شناسی و علم ارتباطات انسانی تمرکز می کنیم. پاورپوینتی برای شما خواهیم ساخت که دیدگان و ذهن مخاطب را به خوبی متمرکز به خود کند.

6- تعیین استراتژی و هدف برای هر اسلاید

همه چیز را که با هم یکجا بگویید، مخاطب نمی داند به کدام یک بیشتر توجه کند و کمی سردرگم می شود. این نکته ای بسیار قابل توجه می باشد که بسیاری از طراحان تازه کار، هنگام انجام پاورپوینت شرکتی، آن را نادیده می گیرند. اما متخصصان ما در موسسه پاورپوینت یار، کاملا بر این مسئله واقف هستند. تلاش می کنیم تا در هر اسلاید، تنها یک مبحث را بیان کنیم. اگر یک مبحث طولانی باشد، آن را در دو یا چند اسلاید به صورت تفکیک شده و سازمان دهی شده بیان خواهیم کرد. اما هرگز چند موضوع را با هم در یک اسلاید بیان نمی کنیم.

7- سادگی و پرهیز از شلوغی

مفهومی به نام نسبت «نویز به سیگنال» در انجام سفارش پاورپوینت تجاری وجود دارد. هرچه نویز اسلایدها کمتر باشد، مفاهیم بهتر به ذهن مخاطب سیگنال یا مخابره می شوند. بنابراین سعی ما بر آن است تا اسلایدها در عین داشتن یک طراحی کامل، چیدمان ساده ای داشته باشند. بدین صورت، توجه مخاطب را به اصلی ترین قسمت های اسلاید جلب می کنیم. آنگاه او بهتر مفاهیم بیان شده را درک خواهد کرد.

8- طراحی اسلاید شگفتی یا اسلاید خالی

به ویژه هنگام انجام پاورپوینت اداری و سازمانی، خوب است در میانه ارائه پاورپوینت، کمی ذهن مخاطب را منحرف کنیم. ما در موسسه پاورپوینت یار، این کار را با قرار دادن یک اسلاید نسبتا خالی انجام می دهیم. در این اسلاید، متن یا تصاویر بسیار ناچیزی را قرار خواهیم داد. شاید هم اسلایدی طراحی کنیم که جهت شوخی با مخاطب یا به شگفتی انداختن او باشد. بدین ترتیب، فایل پاورپوینت را از حالت کسل کنندگی در می آوریم.

9- پیش بینی دغدغه ها و سوالات مخاطب

کدام قسمت از فایل پاورپوینت شما، سوالاتی را در ذهن مخاطبان ایجاد خواهد کرد؟ او ممکن است با کدام یک از ادعاهای شما مخالفت کند؟ ما هنگام انجام سفارش پاورپوینت تجاری برای سازمان ها، شرکت ها و ادارات، توجه ویژه ای به این نکته داریم. اسلایدهایی را طراح می کنیم که پاسخگوی همه دغدغه های احتمالی مشتریان باشد. البته شما نیز میتوانید اطلاعات تکمیلی را در صورت نیاز در این باره در اختیار ما بگذارید.

قیمت سفارش پاورپوینت تجاری تبلیغاتی چگونه محاسبه می شود؟

هدف ما در پاورپوینت یار ارائه خدمات طراحی پاورپوینت با قیمت مناسب برای تمامی اقشار جامعه است. پس از بابت هزینه نگرانی نداشته باشید. شما می توانید جزئیات سفارش خود را به ما اعلام نمایید. فایل های مربوطه را نیز برای ما ارسال کنید. هزینه سفارش شما را در عرض چند دقیقه برآورد کرده و به اطلاعتان خواهیم رساند. آنگاه در صورت موافقت شما، سفارش پاورپوینت را آغاز خواهیم کرد. تعیین دقیق قیمت به جنبه های گوناگونی بستگی دارد:

 • موضوع پاوپورینت
 • تعداد اسلایدهای مورد نیاز
 • نیاز به خلاصه نویسی متن جهت ارائه
 • نیاز به طراحی جلوه های گرافیکی ویژه برای پاورپوینت
 • فوری یا عادی بودن زمان تحویل

انجام پاورپوینت تجاری برای تمامی شرکت ها و سازمان ها در پاورپوینت یار

همکاری ما با حوزه های تجاری و سازمانی کشورمان، در مقایسه با دیگر حوزه ها، طولانی مدت تر بوده است. این همکاری ها عموما به صورت پیوسته و مطابق با قراردادهای درازمدت برقرار می شود. خرسندیم که توانسته ایم با ارائه خدمات انجام پاورپوینت سازمانی و تجاری، نقشی در توسعه اقتصادی و اجتماعی کشورمان ایفا کنیم. طی مدت فعالیت خود، با انواع سازمان ها و شرکت ها همکاری داشته ایم. در ادامه به معرفی انواع خدمات پاورپوینت یار به شرکت ها و سازمان ها می پردازیم.

انجام پاورپوینت تجاری در پاورپوینت یار
انجام پاورپوینت تجاری

انجام پاورپوینت سازمانی دولتی

سازمان هایی که تحت فرمان و نظارت یک دولت مرکزی به انجام وظایف معینی می پردازند، سازمان دولتی می گویند. این سازمان ها شامل تمام بخش دولتی می شوند. امروزه فایل های پاورپوینت در بخش دولتی بسیار رایج شده اند. ما در موسسه پاورپوینت یار، افتخار خدمت رسانی به شمار فراوانی از سازمان های دولتی در بخش اجرایی و بازرگانی را داشته ایم. متخصصان ما هنگام انجام پاورپوینت سازمانی دولتی، به رعایت اصول رسمی و بوروکراسی توجه ویژه ای دارند. این مسئله را به طور ویژه تری برای سازمان های مجری مانند وزارت خانه ها، دیوان محاسبات و نهاد ریاست جمهوری اهمیت می یابد.

اما در مورد بانک های دولتی یا سازمان های بیمه و غیره نیز تاکید بخصوصی بر رعایت قوانین رسمی کشور و اصول ارتباطی داریم. ذکر نام اشخاص حقیقی و حقوقی در جای مناسب، ملاحظه قوانین رسمی کشور و دیگر مورد مشابه، برای ما بسیار حائز اهمیت است. البته شرکت های بازرگانی دولتی نیز از قاعده بالا مستثنا نیستند. به منظور انجام سفارش پاورپوینت تجاری این شرکت ها، لازم است تا تمامی اصول مربوط رعایت گردد. این موارد را کاملا مطابق با قوانین کشور و همچنین خواسته مشتریانمان در بخش دولتی به انجام خواهیم رساند.

انجام پاورپوینت شرکتی برای شرکت های خصوصی و دولتی

ویژگی اصلی شرکت های خصوصی آن است که حوزه های خدماتی آن ها تنوع بیشتری دارد. همچنین مالکیت این شرکت ها متعلق به افراد مستقل از دولت می باشد. به دلیل تنوع حوزه فعالیت، رقابت در میان شرکت های خصوصی سنگین تر است. به همین دلیل، این شرکت ها در استفاده از فناوری های نوین، از جمله نرم افزار پاورپوینت، بسیار پیشقدم تر از بخش دولتی عمل می کنند. مشتریان ما از بخش خصوصی، روی چگونگی انجام پاورپوینت شرکتی خود حساسیت ویژه ای دارند. ما کاملا این حساسیت ها را می شناسیم. می دانیم که دقیقا چه مواردی برای آن ها هنگام انجام پاورپوینت شرکتی اهمیت دارد. همه این موارد را رعایت خواهیم کرد.

همچنین الزامات ویژه هر حوزه فعالیت را متناسب با همان حوزه مورد ملاحظه قرار می دهیم. همکاری با شماری از شرکت های خصوصی موفق و سرشناس، و کسب رضایت ایشان، همواره از بزرگترین افتخارات ما بوده است.

انجام پاورپوینت تجاری برای کسب و کار ها و مشاغل

کسب و کار ها و مشاغل، دسته بندی ویژه ای در بخش خصوصی به شمار می روند. به همین دلیل، اینجا آن ها را به صورت مجزا بیان می کنیم. این عزیزان به دنبال تبلیغات یا بالا بردن تعداد مشتریان خود می باشند. همچنین ممکن است بخواهند دامنه فعالیتشان را گسترش دهند. بنابراین نیاز به معرفی خدمات و محصولات خود خواهند داشت تا نظر کارفرمایان را جلب کنند. سفارش پاورپوینت تجاری، یک راه بسیار عالی برای پیشرفت در این زمینه هاست. ما در موسسه پاورپوینت یار، سفارش پاورپوینت حرفه ای کسب و کارها را با تمرکز بر خواسته های ویژه ایشان به انجام می رسانیم. جهت اثرگذاری هرچه بیشتر پاورپوینت شما، از نظر متخصصانی بهره می گیریم که سال ها در حوزه های تجاری و تبلیغاتی فعالیت داشته اند. سفارش پاورپوینت تجاری در موسسه پاورپوینت یار، یک روش عالی برای معرفی محصولات و خدمات شما به شمار می رود.

15% تخفیف اولین سفارش پاورپوینت تجاری در پاورپوینت یار

ساخت پاورپوینت تجاری برای استارتاپ ها

استارتاپ ها در میان کسب و کار ها، نوع ویژه و البته واقعا منحصر به فردی هستند. تفاوت اصلی آن ها با کسب و کارهای معمولی، آن است که فقط بر ارائه یک نوع از محصولات یا خدمات تمرکز دارند. اما معرفی این محصول به جامعه امری است دشوار. تنها راه معرفی موفقیت آمیز یک محصول، آن است که از خدمات متخصصان تبلیغات استفاده کنید. بدیهی است که ما همواره بر خود لازم دانسته ایم تا بر اصول صحیح تبلیغات و معرفی محصول تسلط داشته باشیم. زیرا یکی از ضروریات انجام سفارش پاورپوینت تجاری همین است. با ثبت سفارش پاورپوینت آنلاین در موسسه ما، می توانید از موفقیت استارتاپ خود اطمینان حاصل کنید. ما برای انجام پاورپوینت شرکتی استارتاپ شما، هم از مهارت های متخصصانمان و هم از نظرات شما در صورت لزوم بهره خواهیم گرفت. تا رسیدن به موفقیت، شانه به شانه همراهتان هستیم.

انجام پاورپوینت سازمانی برای موسسه های غیر انتفاعی و انجمن های خیریه

وجود سازمان های غیر انتفاعی، ضامن سلامت و پیشرفت هر کشوری است. فعالان در این حوزه ها، به جای تمرکز بر افزایش سود مالی سازمان، می کوشند تا تنها بر ارتقای رفاه جامعه متمرکز شوند. آن ها در سطوح مختلف سازمانی به ارائه مطالب نیاز خواهند داشت. احتمالا در مواقعی لازم است تا دستاوردهای خود را برای نهادهای گوناگون گزارش دهند. موسسه پاورپوینت یار آماده همکاری با تمامی سازمان های غیر انتفاعی کشور می باشد. اگر در یک اتحادیه یا انجمن غیر انتفاعی یا صندوق قرض الحسنه و دیگر نهادهای مشابه فعالیت می کنید، می توانید برای انجام پاورپوینت اداری و سازمانی خود روی ما حساب کنید.

همچنین می توانیم سفارش انجام پاورپوینت سازمانی را برای موسسه های خیریه پذیرا باشیم. با توجه به شرایط ویژه فعالیت در خیریه ها، بک طراحی پاورپوینت و به طور کلی سبک کاری ما برای ایشان متفاوت خواهد بود. تمهیدات ویژه ای را نیز برای فعالان این حوزه در نظر داریم. می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر، یا ما تماس بگیرید. پشتیبانان ما به طور کاملا رایگان شما را راهنمایی خواهند کرد.

طراحی پاورپوینت تجاری موسسات آموزشی

این روزها امر آموزش با نرم افزار PowerPoint گره خورده است. هیچ موسسه آموزشی، دانشگاه، مدرسه یا کلاس درسی پیدا نمی شود که به استفاده از این نرم افزار نیاز پیدا نکند. روش کار با پاورپوینت برای اهداف آموزشی به کلی با دیگر سبک ها متفاوت است. بیشترین حجم سفارش های ما در موسسه پاورپوینت یار نیز مربوط به همین حوزه می باشد. اما موسسات آموزشی گوناگون، گاه برای اهداف تجاری نیز نیاز به انجام پاورپوینت شرکتی و تجاری خواهند داشت. برای مثال، ممکن است بخواهند دوره های آموزشی خود را معرفی یا تبلیغ کنند. یا جهت برگزاری جلسه با دیگر موسسات و نهادها، به انجام پاورپوینت اداری و تجاری نیاز داشته باشند. تیم ما هم برای اهداف آموزشی و هم اهداف تجاری، افتخار خدمت رسانی به فعالان حوزه آموزش را داشته است. باعث خرسندی ما خواهند بود، اگر شما نیز ما را لایق خدمت رسانی به خود بدانید.

انجام پاورپوینت سازمانی برای نیروهای نظامی و انتظامی

آموزش های نظامی و جلسات گوناگون، جز اصلی در سازمان های نظامی کشور ما به شمار می روند. هرچه کیفیت این دوره های آموزشی و جلسات بالاتر برود، روند حفظ امنیت جامعه بیشتر تسریع خواهد شد. نرم افزار پاورپوینت می تواند ابزار تکمیلی خوبی برای این سازمان ها باشد. تیم ما در موسسه پاورپوینت یار، می توانند با رعایت تمامی اصول سلسله مراتبی، رسمی و ارتباطی ساختارهای نظامی و انتظامی کشور، فایل های ارائه مطلب را برای آن ها تهیه کند. ما همچنین تاکید ویژه بر دقت و صحت مفاهیم به کار رفته در این فایل ها خواهیم داشت. با افتخار در خدمت شما هستیم.

انجام پاورپوینت شرکتی برای شرکت های تولیدی و صنایع

صنایع شامل بخش های گوناگون می شوند. بخش های استخراج و عرضه مواد خام یکی از آن ها هستند. شرکت های خدماتی و شرکت های فعال در حوزه فناوری اطلاعات نیز دو دسته مهم دیگر هستند. هر کدام از این گروه ها، بسته به شرایط خاص صنعت خود، به سبک طراحی خاصی برای انجام پاورپوینت شرکتی نیاز دارند. سابقه طولانی خدمت رسانی ما به این بخش های صنعتی، سبب شده است تا آشنایی کامل با الزامات و جو هر کدام پیدا کنیم. اما نمیتوان بزرگترین بخش صنعتی را نادیده گرفت. منظورمان بخش تولیدی است.

تیم ما با دیدگاه ویژه ای به ساخت پاورپوینت تجاری بخش صنعتی می نگرند. زیرا می دانیم که ممکن است فعلان حوزه تولید، در موقعیت های مختلفی به سفارش پاورپوینت تجاری نیاز داشته باشند. معمولا طرح های برنامه ریزی فرایند تولید را با فایل های ارائه مطلب تشریح می کنند. همچنین آموزش کارکنان و کارمندان از این طریق صورت می گیرد. جلسات با موضوعات مختلف نیز در صنعت تولید رایج هستند. برای هر هدفی هم به انجام پاورپوینت سازمانی در حوزه تولید نیاز دارید، آماده خدمت رسانی به شما هستیم. همچنین می توانیم شما در زمینه نحوه ارائه مطالب با فایل های ppt به طور رایگان راهنمایی کنیم. پشتیبانان و مشاوران ما جهت ارائه راهنمایی رایگان به صورت ۲۴ ساعته در ۷  روز هفته در خدمت شما خواهند بود. شماره تماس، رسانه اجتماعی و دیگر راه های ارتباطی ما برای گفتگو با شما در نظر گرفته شده اند.

انجام پاورپوینت برای سازمان های بین المللی

شماری از سازمان ها در عرض های بین المللی حضور فعال دارند. آن ها معمولا برای جلسات و کنفرانس های گوناگون، به ارائه مطالب نیاز خواهند داشت. معمولا فایل های پاورپوینت این عزیزان، علاوه بر زبان فارسی، به یک یا چند زبان خارجی نیز هست. در موسسه پاورپوینت یار، امکان انجام پاورپوینت به شماری از پرکاربردترین زبان های زنده دنیا فراهم شده است. بنابراین اگر به عنوان یک سازمان بین المللی در هر منطقه جغرافیایی و درون هر مرز سیاسی فعال هستید، می توانید روی کمک ما حساب کنید. ما همچنین آداب، رسوم و فرهنگ هر منطقه را هنگام طراحی اسلایدهای شما در نظر می گیریم. هنگام انجام پاورپوینت سازمانی در سطوح بین المللی، تمامی جوانب ارتباطی، مذهبی، اجتماعی و سیاسی منطقه مورد نظر به طور دقیق از سوی ما مورد ملاحظه قرار خواهد گرفت.

انجام پاورپوینت تجاری دانشگاهی

دانشگاهیان به طور مکرر با بخش های صنعتی و تولیدی همکاری می کنند. معمولا آن ها ایده ها یا دستاوردهای علمی شان را می بایست به مسئولان حوزه های صنعتی ارائه کنند. بهترین روش برای این کار، استفاده از فایل های ارائه مطلب می باشد. می دانیم که قانع کردن صنایع برای عملی سازی یک ایده علمی، کار ساده ای نیست. اما یک فایل PowerPoint حرفه ای، می تواند در ذهن مخاطب صنعتی شما به طور چشمگیری اثر بگذارد. به خوبی آگاهیم که مسئولان صنایع به دنبال یک راه حل عملی و سودآور در میان ایده های نظری شما می گردند. بنابراین هنگام انجام پاورپوینت شرکتی – علمی، دقت بیشتری روی بیان جنبه های عملی دستاوردهای نظری یا تجربی شما خواهیم داشت.

البته بدین منظور، از نظرات و خواسته های شما نیز بهره می گیریم. جذاب سازی فایل پاورپوینت در عین سادگی از دیگر نقاط تمرکز ما حین طراحی اسلایدهای تجاری دانشگاهی خواهد بود. از اینکه توانسته ایم به طور موفقیت آمیز در آشتی دادن دانشگاه و صنعت کشورمان تاثیرگذار باشیم، به خود می بالیم.

طراحی پاورپوینت برای نهادهای خدماتی، بیمارستان ها، هتل ها، بانک ها و غیره

سازمان های خدماتی فراوانی در کشور ما حضور فعال دارند. همه آن ها به نوعی به انجام پاورپوینت شرکتی و سازمانی نیاز دارند. بیمارستان ها دوره های آموزشی و تمرینی برای کارکنانشان برگزار می کنند. مسئولان بانک ها طی جلساتی جهت تبادل نظر گرد هم می آیند. هتل ها و دیگر نهادهای خدماتی نیز وضعیت مشابهی دارند. این عزیزان به دلیل مشغله فراوان، معمولا از خدمات تخصصی انجام پاورپوینت بهره می گیرند. ما در موسسه پاورپوینت یار، مفتخریم که تاکنون مورد اعتماد بسیاری از سازمان های خدماتی واقع شده ایم. کیفیت خوب فایل های ما و خدمات جانبی گوناگون مان، دلیل اصلی این اعتماد بوده است. مطمئنیم که همکاری خوبی با شما فعالان صنایع خدماتی در زمینه انجام پاورپوینت شرکتی خواهیم داشت. دست در دست هم تا اوج موفقیت خواهیم رسید.

چرا پاورپوینت یار بهترین گزینه برای سفارش پاورپوینت تجاری است؟

 • خلاصه نویسی متن پاورپوینت برای ارائه
 • استفاده از اینفوگرافیک های حرفه ای
 • ساخت موشن گرافیک و انیمیشن های حرفه ای
 • رعایت قوانین استاندارد طراحی انواع پاورپوینت
 • ویراستاری رایگان متن پاورپوینت
 • پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته
 • رعایت حریم خصوصی و امنیت اطلاعات
 • طراحی قالب اختصاصی برای هر پاورپوینت
چرا پاورپوینت یار بهترین انتخاب است

سفارش پاورپوینت تجاری تبلیغاتی در پاورپوینت یار

انجام پاورپوینت تجاری امروزه در تمامی حوزه ها ضروری به شمار می رود. اما این کار به مهارت های ویژه ای نیاز دارد. ما در موسسه پاورپوینت یار، این مهارت ها را هنگام انجام پاورپوینت شرکتی برای ارتقای هرچه بیشتر فایل شما به کار می گیریم. فایل تحویلی ما متناسب با شرایط، قوانین و محیط حوزه تجاری، سازمانی یا اداری شما خواهد بود. ترفندهای اثبات شده ای را نیز جهت بالا بردن میزان اثرگذاری فایل های ارائه مطلب شما به کار خواهیم بست. فاصله شما با ثبت سفارش و دریافت یک فایل پاورپوینت بی نقص، تنها ارسال یک پیام یا تماس گرفتن با ماست.

انجام پاورپوینت تجاری را به پاورپوینت یار بسپارید

سوالات متداول

قیمت انجام پاورپوینت اداری و تجاری در پاورپوینت یار چقدر است؟

هزینه انجام پاورپوینت تجاری به عوامل بسیاری بستگی دارد. برای مثال، نوع محتوای مورد نظر شما، نیاز به آماده سازی متن فایل ارائه مطلب، زمان (فوری بودن یا نبودن)، نیاز به خدمات ویژه و غیره همگی در قیمت انجام پاورپوینت تجاری اثرگذار هستند.

روش انجام پاورپوینت سازمانی و تجاری برای بالا بردن اثرگذاری آن چیست؟

استفاده از یک اسلاید شگفتی یا خالی از بهترین روش ها است. این اسلاید بین مطالب وقفه ای ایجاد می کند و ذهن مخاطب را برای مطالب بعدی آماده می سازد. داستان سرایی، مفصل بندی مطالب و جلوه های گرافیکی، از دیگر روش ها هستند.

چه نهادهایی به انجام پاورپوینت اداری و تجاری بیشترین نیاز را دارند؟

شرکت های خصوصی و سازمان های مالی، صنعتی، تجاری و خدماتی دولتی، به طور مکرر نیز به انجام پاورپوینت شرکتی دارند. البته سازمان های نظامی، موسسات آموزشی، دانشگاه ها، کارخانجات تولیدی و غیره نیز از این قاعده مستثنا نیستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *