انجام پاورپوینت با قیمت مناسب

انجام پاورپوینت با قیمت مناسب شعار اصلی ما در پاورپوینت یار است. ما برای اینکه دغدغه تامین مسائل مالی برون سپاری پاورپوینت را حل کنیم، خدمات ارزشمند خود را با قیمتی مناسب و منصفانه ارائه می دهیم. تعرفه های انجام پاورپوینت در پاورپوینت یار به قدری کم و مقرون به صرفه است که با یکبار سفارش پاورپوینت، دیگر هیچگاه زمان و انرژی خود را برای طراحی یک پاورپوینت اختصاصی و حرفه ای، هدر نمی دهید. با ما همراه باشید تا با جزئیات قیمت انجام پاورپوینت در پاورپوینت یار آشنا شوید.

برای انجام پاورپوینت به کمک نیاز دارید؟

مدت زمان تخمینی مطالعه: 13 دقیقه

انجام پاورپوینت با قیمت مناسب در پاورپوینت یار

طراحی پاورپوینت امروزه به یک ابزار حرفه ای جهت جذب مشتری، ایجاد ذهنیت مثبت در اساتید دانشگاهی و همچنین تدریس حرفه ای به دانشجویان و دانش آموزان تبدیل شده است. بدون در اختیار داشتن یک پاورپوینت تخصصی، کار شما در امر آموزش، توسعه کسب و کار و همچنین ارائه پایان نامه و یا دفاع از آن کاملاً لنگ خواهد بود. بر همین اساس می توان گفت اهمیت انجام پاورپوینت بر هیچکس پوشیده نیست. اما معمولاً آنچه که افراد را در سفارش پاورپوینت دچار تردید می سازد، قیمت انجام پاورپوینت است. خب پیداست که فاکتور قیمت به عنوان یک آیتم تاثیرگذار می توان در قطعی کردن سفارش برون سپاری پاورپوینت اثر بگذارد.

اما اگر بدانید که پاورپوینت یار با شعار انجام پاورپوینت با قیمت مناسب اقدام به طراحی پاورپوینت شما می کند، باز هم در برون سپاری آن تردید می کنید؟ تفاوتی ندارد به دنبال  پاورپوینت تجاری هستید و یا برای ارائه کنفرانس خود نیاز به ارائه پاورپوینت دارید، در هر حال قیمت نهایی انجام پاورپوینت شما به شکل کاملاً دقیق و با دست و دلبازی های بسیاری تعیین می شود. چرا که اساساً رسالت ما در پاورپوینت یار، افزایش سطح کیفیت پاورپوینت در کشور ایران است، نه سودآوری بیشتر! پس اگر به دنبال سفارش پاورپوینت ارزان هستید، همین حالا با مشاورین و متخصصین پاورپوینت یار تماس بگیرید تا با دریافت اطلاعات لازم در خصوص نحوه طراحی پاورپوینت و قیمت نهایی آن، سفارش خود را قطعی کنید.

انجام پاورپوینت با قیمت مناسب
انجام پاورپوینت با قیمت مناسب در پاورپوینت یار

چرا پاورپوینت یار بهترین گزینه شما برای سفارش انجام پاورپوینت با قیمت مناسب است؟

زمانی که یک شرکت خدماتی اعلام میکند خدمات خود را با قیمت مناسب و مقرون به صرفه در اختیار مشتری قرار می دهد، برخی افراد به بالا بودن کیفیت خروجی شک می کنند. آن ها تصور میکنند کاهش قیمت انجام پاورپوینت منجر به از دست رفتن کیفیت کار می شود. در بسیاری از موارد نیز قید سفارش در شرکت های ارزان قیمت را زده و گران ترین خدمات را برای طراحی و انجام پاورپوینت انتخاب می کنند. در حالیکه کیفیت کار در شرکت منصف با شرکت گران فروش، هیچ تفاوتی ندارد! برای حل این نوع سوء تفاهم ها و ابهامات ذهنی، لازم است تا شما را با کیفیت خدمات ارزان قیمت پاورپوینت یار، آشنا کنیم.

15% تخفیف اولین سفارش در پاورپوینت یار

به هیچ وجه از قالب آماده استفاده نمی کنیم

تصور نکنید حالا که قیمت انجام پاورپوینت را کاهش داده ایم، به جای طراحی اختصاصی و انحصاری هر پروژه، از قالب های آماده اینترنتی پاورپوینت برای طراحی پروژه شما استفاده می کنیم! اساساً این کار را یک ضعف اخلاقی قلمداد کرده و انجام پاورپوینت با قیمت مناسب را اینگونه تعبیر نمی کنیم. ما در پاورپوینت برای هر پروژه، در تناسب با موضوع کار و ماهیت کسب و کار، یک گرافیک خاص و متمایز خلق می کنیم. همچنین شیوه نمایش آن را به شکلی که بیشترین تاثیر را بر روی مشتریان شما داشته باشد، تنظیم می کنیم. در طراحی پاورپوینت های دانشجویی نیز به موضوع درس و همچنین خواسته های ذهنی دانشجو اهمیت می دهیم. پس فکر نکنید که کاهش هزینه انجام پاورپوینت منجر به ارائه یک پاورپوینت با قالب تکراری و روتین می شود.

از بازه زمانی تعیین شده، فراتر نمی رویم

کم بودن قیمت انجام پاورپوینت برخی افراد را به متعهد نبودن طراحان ظنین می سازد. اما خبر خوب اینکه پاورپوینت یار نه تنها شرایط مناسبی برای سفارش پاورپوینت ارزان فراهم کرده، بلکه طراحان خود را نیز به انجام دقیق پاورپوینت در بازه زمانی تعیین شده از سوی سفارش دهنده، ملزم ساخته است. این یعنی با انتخاب پاورپوینت یار در کمترین زمان ممکن، پروژه خود را با قیمتی مناسب تحویل می گیرید. این رمز موفقیت ما در طول ده سال فعالیت حرفه ای در خصوص طراحی و انجام پاورپوینت بوده است!

استانداردها را نادیده نمی گیریم

انجام پاورپوینت با قیمت مناسب بدین معنا نیست که طراحان ما با نادیده گرفت استانداردهای طراحی پاورپوینت، به انجام آن می پردازند. تمام اصول طراحی و انجام پاورپوینت تخصصی، مو به مو و به شکل دقیق در چارچوب یک پاورپوینت تخصصی اجرا می شوند. ما ده سال است که به عنوان حرفه ای ترین مرکز خدمات پاورپوینت فعالیت می کنیم. پس در این خصوص نیز ترس و واهمه نداشته باشید!

طراحی بیش از 8000 پاورپوینت در طی 10 سال فعالیت تیم پاورپوینت یار

6750+

پاورپوینت دانشجویی

950+

پاورپوینت دفاع پایان نامه

+300

پاورپوینت آموزشی برای مدرسان

+150

پاورپوینت برای شرکت ها و ادارات

نحوه تعیین قیمت انجام پاورپوینت تجاری در پاورپوینت یار

خب تا به اینجا متوجه شدید که پایین بودن قیمت در پاورپوینت یار، دقیقاً چه معنایی دارد. اما احتمالاً دوست دارید بدانید که پروژه شما به چه شکلی تعیین قیمت می شود. در پاورپوینت های تجاری که هدف از ارائه پاورپوینت جذب مشتری است، قیمت ها به شکل متفاوتی تعیین می شوند. در این خصوص باید توجه شما را به پارامترهای زیر جلب کنیم.

نوع پاورپوینت و کیفیت آن

نمی توان قیمت عموم پاورپوینت های تجاری را یکسان در نظر نمود. برخی شرکت ها دارای تنوع محصول بالایی هستند و تصمیم دارند تا به شکل حرفه ای به معرفی هر یک از آنان بپردازند. در عوض برخی کسب و کارهای نوپا نیز برای ارائه محصولات اندک خود، تنها به طراحی چند اسلاید محدود اکتفا می کنند. خب پیداست که هزینه انجام پاورپوینت در هر یک از این شرکت ها متفاوت خواهد بود. هرقدر نیاز شما به ارائه یک پاورپوینت تخصصی و مشتری پسند، جدی تر باشد، طراحان پاورپوینت یار وقت و انرژی بیشتری برای طراحی و انجام آن اختصاص می دهند. همین مسئله موجب افزایش قیمت انجام پاورپوینت های تخصصی و حرفه ای می شود.

تعداد اسلایدهای مورد نیاز

بالطبع هرقدر معرفی محصول شما نیاز به اسلایدهای بیشتری داشته باشد، قیمت آن افزایش خواهد یافت.

طراحی المان های گرافیکی

معمولاً در کلیه پروژه ها از گرافیک خاص همان موضوع استفاده می شود. اما اگر تصمیم دارید تا مشتریان خود را به تماشای دقیق پاورپوینت اغوا کنید، لازم است تا گرافیک خاص خودتان را داشته باشید. انجام اینکار اگرچه قیمت انجام پاورپوینت را افزایش می دهد، اما با تاثیر شگرفی که بر ذهن و دیدگاه مشتری می گذارد، موجب بازگشت سرمایه می شود.

مدت زمان انجام پروژه

شما در اولین مرحله از سفارش انجام پاورپوینت با قیمت مناسب، مدت زمان مورد نیاز برای تحویل پروژه را تعیین می کنید. انجام پاورپوینت های فوری درست در دقیقه 90، هزینه زیادی ایجاد خواهد کرد. چرا که ما مجبوریم به طور همزمان تیم متخصص طراحان را گرد هم آوریم تا بتوانند در همکاری با یکدیگر در کمترین زمان ممکن پاورپوینت تجاری شما را تحویل دهند. اما اگر یک بازه زمانی طولانی مدت برای انجام پاورپوینت در نظر بگیرید، قیمت آن مناسب تر خواهد شد.

هزینه انجام پاورپوینت دانشجویی در پاورپوینت یار

بخش اعظمی از مشتریان ما، دانشجویانی هستند که برای ارائه پروپوزال، دفاع و یا ارائه کنفرانس به یک پاورپوینت استاد پسند احتیاج دارند. همین مسئله موجب شده تا تجربه و مهارت کاری طراحان پاورپوینت یار در طراحی و ارائه پاورپوینت های دانشجویی بالا رود. به عنوان یک دانشجو تصمیم دارید بدانید تعرفه انجام پاورپوینت در شرکت ما چقدر است. ما شما را با نحوه تعیین قیمت آشنا می کنیم.

تعداد اسلایدها و پیچیدگی طراحی مورد نیاز

سال ها تجربه کاری در خصوص انجام پاورپوینت دانشجویی موجب شده تا بدانیم دقیقاً کدام پاورپوینت ها مهم و کدام یک کم اهمیت هستند. خب پیداست که پاورپوینت سمینار، پایان نامه و دفاع شما بسیار مهم و تأثیرگذار است. آینده تحصیلی شما در گرو کیفیت این ارائه است. هر قدر در ارائه پاورپوینت پایان نامه و یا سمینار موفق تر عمل کنید، شانس بیشتری در دریافت نمره بالا و تضمین آینده تحصیلی خود دارید.

بر همین اساس طراحان پاورپوینت یار در انجام این نوع پاورپوینت ها زمان و انرژی بیشتری خرج می کنند. ما نیز با تجربه ترین طراحان خود را برای انجام پاورپوینت دانشجویی رساله و دفاع انتخاب می کنیم. پس به ما حق بدهید که قیمت انجام این دسته از پاورپوینت ها را در مقایسه با نمونه ها کم اهمیت تر بیشتر کنیم. اما باز هم از انجام پاورپوینت با قیمت مناسب ناامید نشوید. در هر حال هزینه انجام پاورپوینت در پاورپوینت یار کمترین قیمت موجود در بازار خواهد بود.

زمان تحویل

اگر در آخرین روزهای ارائه کنفرانس، پایان نامه و سمینار اقدام به برون سپاری پاورپوینت کنید، هزینه انجام پاورپوینت را به مراتب افزایش داده اید. چرا که در این حالت طراحان بیشتری بر پروژه شما کار می کنند تا ضمن حفظ کیفیت کار، طراحی آن در مدت زمان کمتری انجام شود. توصیه میکنیم اگر به دنبال سفارش پاورپوینت ارزان هستید، سفارش آن را به دقیقه های آخر موکول نکنید.

قیمت انجام پاورپوینت های آموزشی در پاورپوینت یار

شما معلم و استاد گرامی نیز برای ارائه هر چه بهتر دروس خود نیاز به انجام پاورپوینت خواهید داشت. برای ما کاملاً واضح و روشن است که انجام پاورپوینت های آموزشی تا چه حد زمانبر است. این در حالیست که شما دغدغه های بسیاری داشته و نمی توانید زمان زیادی را به انجام یک پاورپوینت تخصصی، اختصاص دهید. خبر خوب اینکه انجام پاورپوینت های آموزشی را نیز در لیست خدمات پاورپوینت یار قرار گرفته است. ما در پاورپوینت یار دغدغه رفع مشکلات آموزشی را داریم و به همین جهت کمترین قیمت ها را برای انجام پاورپوینت آموزشی، اختصاص می دهیم. هزینه انجام پاورپوینت آموزشی بدین شکل تعیین می شود.

سفارش پاورپوینت ارزان
سفارش پاورپوینت ارزان در پاورپوینت یار

 مهلت انجام کار

فاکتور زمان یکی از مهم ترین آیتم ها در تعیین قیمت انجام پاورپوینت است. توصیه می کنیم برای انجام پاورپوینت با قیمت مناسب، پیش از شروع ترم، اقدام به سفارش پاورپوینت کنید. با این کار فرصت هم فکری بیشتری خواهیم داشت و می توانیم در کنار هم یک پاورپوینت آموزشی حرفه ای طراحی کنیم.

تعداد اسلایدهای مورد نیاز

برخی اساتید برای ارائه بخشی از دروس خود اقدام به طراحی پاورپوینت می کنند. در حالی که برخی دیگر در چارچوب پاورپوینت به تدریس پرداخته و از این نرم افزار قدرتمند در کلیه بخش ها استفاده می کنند. مشخصاً قیمت انجام پاورپوینت در پروژه های گسترده و وسیع بیشتر خواهد بود. اما اگر مشتری دائمی ما باشید، می توانید از تخفیف پاورپوینت یار در زمینه طراحی پاورپوینت آموزشی، بهره مند شوید.

سفارش انجام پاورپوینت با قیمت مناسب در پاورپوینت یار

انجام پاورپوینت با قیمت مناسب، اصلی ترین رویکرد ما در طول 10 سال فعالیت مستمر بر روی پروژه های پاورپوینت بوده است. خوشبختانه کاهش قیمت انجام پاورپوینت، برای ما در پاورپوینت یار نیز سودمند بوده است. حس رضایت و انرژی مثبتی که شما سفارش دهنده عزیز پس از دریافت پاورپوینت خود به ما انتقال می دهید، توانسته به مجموعه ما نیز رونق دهد. شما می توانید برای سفارش پاورپوینت ارزان، مسیر طراحی و انجام آن را با طراحان پاورپوینت یار طی کنید.

سفارش پاورپوینت خود را ثبت کنید

پاسخ به سوالات رایج پیرامون انجام پاورپوینت با قیمت مناسب

هزینه انجام پاورپوینت در پاورپوینت یار چگونه محاسبه می شود؟

ما در تناسب با نوع پاورپوینت، سطح آن، میزان وقت و انرژی که بر روی انجام یک پاورپوینت اختصاص می دهیم، قیمت آن را تعیین می کنیم.

آیا انجام پاورپوینت با قیمت مناسب، منجر به کاهش کیفیت آن می شود؟

به هیچ وجه! کیفیت کلیه پروژه ها با وجود قیمت کم و منصفانه حفظ خواهد شد.

قیمت انجام پاورپوینت در کدام پروژه ها بیشتر است؟

معمولاً طراحی پاورپوینت های تجاری به جهت تعداد بالای اسلایدها و گرافیک خاص آنان بیشتر خواهد بود. اما این یک امر قطعی نیست!

سایر خدمات پاورپوینت یار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *