تبدیل مقاله به پاورپوینت

کمتر کسی است که در محیط های دانشگاهی، یا علمی حضور داشته باشد و دست کم چند باری سر و کارش به مقاله ها نیفتاده باشد. تقریبا برای ارائه همه چیز در دانشگاه، نیاز به تهیه پاورپوینت خواهید داشت. مشکل از آنجایی شروع می شود که افراد زمان یا مهارت کافی را در زمینه تبدیل مقاله به پاورپوینت ندارند. اما یک راهکار عالی برای این مواقع وجود دارد. شما می توانید از خدمات گروه تخصصی پاورپوینت یار برای تهیه پاورپوینت از مقاله استفاده کنید. متخصصان ما در موسسه پاورپوینت یار، از فارغ التحصیلان بهترین دانشگاه های ایران هستند. آن ها کاملا با مفاهیم علمی رشته های دانشگاهی در ایران آشنایی دارند.

در این مطلب، خواهیم گفت که چرا داشتن تخصص علمی برای تبدیل مقاله به پاورپوینت ضروری است. همچنین رویکرد لازم برای انجام پاورپوینت مقاله علمی و غیره را بررسی خواهیم کرد. سپس بررسی می کنیم که نحوه تهیه پاورپوینت از مقاله علمی با دیگر متون چه تفاوتی دارد. در آخر، شما را با خدمات ما در موسسه پاورپوینت یار در مورد پذیرش سفارش پاورپوینت آنلاین مقاله آشنا می سازیم. پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

برای تبدیل مقاله به پاورپوینت به کمک نیاز دارید؟

مدت زمان تخمینی مطالعه: 26 دقیقه

فهرست مطالب

پاورپوینت یار چگونه کار میکند؟

مرحله اول ثبت سفارش

گام اول: ثبت سفارش

در مرحله اول فرم ثبت سفارش را تکمیل کنید و به تمام فیلد ها به صورت دقیق پاسخ دهید.

مرحله دوم ثبت سفارش

گام دوم: بررسی سفارش

در مرحله دوم کارشناسان پاورپوینت یار سفارش شما را با دقت بررسی می کنند و هزینه به شما اطلاع داده می شود.

مرحله سوم ثبت سفارش

گام سوم: ارسال سفارش

در مرحله آخر پاورپوینت طراحی شده برای شما ارسال می گردد و در صورت نیاز ویرایش های لازم انجام می گردد.

انواع خدمات تبدیل مقاله به پاورپوینت در پاورپوینت یار

باید بگوییم که رقابت سنگینی در حوزه های دانشگاهی برای انجام مقاله علمی وجود دارد. همه دانشگاهیان، اگر بخواهند به درجات بالای اعتبار علمی برسند، حتما می بایست چند مقاله را در طول تحصیل خود به ثبت رسانده باشند. اما این مقالات به هیچ وجه یکسان نیستند. ما به عنوان تیمی از افراد تحصیل کرده در رشته های دانشگاهی مختلف، به خوبی از تفاوت انواع مقاله آگاه هستیم.

البته انواع مقاله در هر رشته دانشگاهی نیز متفاوت است. برای مثال، برخی رشته ها بیشتر روی مقالات تحلیلی کمی تمرکز دارند. برخی رشته های دیگر نیز به مقالات توصیفی و کیفی بیشتر توجه می کنند. در هر صورت، ما در موسسه پاورپوینت یار، تبدیل مقاله به پاورپوینت برای تمامی این رشته ها را می پذیریم. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه انجام پاورپوینت مقاله خود، می توانید با ما تماس بگیرید. در ادامه به معرفی انواع خدمات پاورپوینت یار در زمینه طراحی پاورپوینت از مقاله میپردازیم.

تبدیل مقاله به پاورپوینت
تبدیل انواع مقاله به پاورپوینت

انجام پاورپوینت مقاله تحقیقی یا اورجینال

مقالات اورجینال از جمله مطالعاتی هستند که اسکلت هر رشته علمی را تشکیل می دهند. مولفان این مقالات با انجام تحقیق علمی به صورت اصیل و با داده های تجربی، می کوشند تا مفهوم تازه ای به حوزه علمی خود بیفزایند. مقالات اورجینال شامل بخش های روبرو هستند: فرضیه، پیشینه تحقیق، روش تحقیق، نتایج، تفسیر یافته ها، بحث و بررسی و نتیجه گیری. ما تمامی این بخش ها را به طور مناسب هنگام تهیه پاورپوینت از مقاله در اسلایدها لحاظ می کنیم. معمولا این مقالات بین ۳۰۰۰ تا ۶۰۰۰ واژه هستند. گاه می توانند تا 12000 واژه یا بیشتر نیز باشند. اما باید برای تبدیل مقاله به پاورپوینت خلاصه سازی شوند. ما با کمال میل، خلاصه سازی مقاله را برای شما انجام خواهیم داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر از نحوه خلاصه سازی و ساخت پاورپوینت، میتوانید همین الان با ما تماس بگیرید.

طراحی پاورپوینت مقاله کنفرانسی

کنفرانس ها گرد هم آیی هایی هستند که به منظور تبادل اطلاعات علمی برگزار می شوند. مولفان، دانشمندان، پژوهشگران و دانشگاهیان در این جلسات حضور پیدا می کنند تا درباره یافته های علمی خود صحبت کنند. به همین دلیل، نحوه نوشتن مقاله کنفرانس با مقالات علمی و ژورنالی متفاوت است. زیرا این مقالات تنها به منظور ارائه مطالب تهیه شده اند و از ساختاربندی علمی کاملی برخوردار نیستند. ما به خوبی می دانیم که انجام پاورپوینت کنفرانس و مقاله آن، با مقاله های علمی پژوهشی بسیار متفاوت است. تمرکز اصلی کارشناسان ما هنگام انجام پاورپوینت مقاله کنفرانس، بر ارائه صحیح مطالب معطوف خواهد بود. رعایت جنبه های علمی را در اولویت دوم قرار خواهیم داد. البته آن ها را نیز متناسب با فضای کنفرانس، به طور کاملا دقیق رعایت می کنیم.

ساخت پاورپوینت برای مقاله کنفرانسی بین المللی

کنفرانس های بین المللی، جو بخصوصی دارند که ممکن است با کنفرانس های درون کشور متفاوت باشد. تهیه پاورپوینت از مقاله کنفرانسی در بسترهای چند ملیتی و بین المللی، الزامات خاص خود را دارد. پیش از هر چیز، متخصصان تیم ما، از آداب و رسوم روابط بین الملل به خوبی آگاهند. آن ها هنگام ساخت پاورپوینت برای مقاله شما، می کوشند تا از هر گونه اهانت ناخواسته به مذاهب، ادیان و فرهنگ های مختلف دنیا پرهیز کنند. همچنین کنفرانس شما را همسو با قواعد زبان انگلیسی بین المللی، و نه لزوما انگلیسی بریتانیایی یا آمریکایی، به انجام خواهند رساند. دیگر اصول ارتباط بین المللی را نیز لحاظ خواهیم کرد.

ساخت پاورپوینت برای مقاله کنفرانسی داخلی

کنفرانس هایی که داخل کشورمان ایران برگزار می شوند، مطمئنا اصول و آداب منحصر به فرد خود را دارند. احترام به زبان رسمی، فرهنگ، قوانین و آیین کشورمان، از ضروریات طراحی پاورپوینت از مقاله برای این کنفرانس هاست. افزون بر همه این ها، ما هنگام ساخت پاورپوینت، توجه ویژه ای به جو علمی و ادبی کشورمان خواهیم داشت. 

انجام پاورپوینت مقاله مروری

مقالات مروری یکی از انواع خاص در میان مقالات علمی به شمار می روند. مولفان این مقالات به تحلیل، بررسی و مرور آنچه مولفان قبلی در مقالات خود ذکر کرده اند، می پردازند. به همین دلیل، شمار مفاهیم به کار رفته در مقاله های مروری، نسبت به دیگر انواع مقاله علمی بسیار بیشتر است. تشخیص اولویت و اهمیت این مقالات برای استفاده در فایل پاورپوینت، کار هر کسی نیست. اما کارشناسان ما در موسسه پاورپوینت یار، به خوبی از عهده این کار بر می آیند. زیرا آن ها کاملا با مفاهیم علمی حوزه های مختلف دانشگاهی آشنایی دارند. ما همچنین به شکاف های تحقیقاتی یا پیشنهادات ارائه شده در مقالات مروری توجه ویژه ای داریم. زیرا این موارد جز مهم ترین بخش ها به شمار می روند. هنگام تهیه پاورپوینت، آن ها را در اسلایدهای انتهایی حتما خواهیم افزود.

تبدیل مقاله به پاورپوینت برای مطالعه های موردی

مطالعات موردی، از رایج ترین انواع مقاله های علمی هستند. در این مقالات، تنها بر یک زمینه یا پدیده خاص تمرکز می شود. این مقالات شباهت زیادی به مقالات اورجینال دارند. اما آن ها بر یک دامنه محدود متمرکز می شوند. ما در موسسه پاورپوینت یار، توجه بیشتری بر جزئیات این نوع از تحقیق های علمی داریم. زیرا داده های آماری، مشاهدات و غیره از اهمیت ویژه تری برخوردارند. البته اسلایدهایی را به طور ویژه جهت تبیین روش تحقیق و صحت آن در نظر خواهیم گرفت.

انجام پاورپوینت مقاله دیدگاهی، بیان باورها و انتقادی

مقالات دیدگاهی در حوزه های آکادمیک، به اندازه دیگر مقالات رایج نیستند. مولفان این مقالات عموما به بیان دیدگاه های شخصی خود درباره یک مبحث علمی می پردازند. بنابراین پایه و اساس علمی یا تجربی در آن ها کم رنگ تر است. یعنی عمدتا انتزاعی و تشریحی هستند. قانع کردن مخاطب درباره مفاهیم و ادعاهای آمده در این قبیل از مقالات، آن هم هنگام تهیه پاورپوینت از مقاله، کار ساده ای نیست. مگر آنکه مولف مقاله از جایگاه علمی ممتازی برخوردار باشد. البته، ما در موسسه پاورپوینت یار، مهارت ویژه ای در قانع کردن مخاطب داریم. حتی آن دسته از مقالات دیدگاهی که توسط مولفان مشهوری نوشته نشده باشند را با ترفندهای خاص خود، برای مخاطب به خوبی تبیین خواهیم کرد. استفاده از اصول علم روان شناسی و علم ارتباطات، و افزودن المان های گوناگون، از جمله ترفندهای ما حین ساخت پاورپوینت برای مقاله دیدگاهی به شمار می رود.

طراحی پاورپوینت برای مقالات مرور کتاب

گاه پیش می آید که مولفانی برای نقد و بررسی یک کتاب برجسته در حوزه علمی خود، مقاله ای را برای مرور تخصصی آن منتشر سازند. البته در مقایسه با دیگر متون، ما کمتر با چنین مقاله هایی سروکار داشته ایم. زیرا اصولا تعداد این مقالات در میان دانشگاهیان چندان زیاد نیست. با این حال، با توجه به شماری از تجربه های پیشین خود، کاملا بر نحوه انجام پاورپوینت مقاله مرور کتاب آگاه هستیم. همچنین می توانیم درباره کل یک کتاب، یا قسمتی از آن، به تهیه پاورپوینت از مقاله بپردازیم. می توانید نمونه کارهای ما را در زمینه ساخت پاورپوینت، تنها با یک تماس با پشتیبانان پاورپوینت یار، مشاهده نمایید.

تبدیل مقاله به پاورپوینت برای مقالات گزارشی

مقالات گزارشی، نوعی از مقالات بسیار کوتاه هستند که معمولا یک الی 2 صفحه خواهند بود. تعداد اسلاید مورد نیاز برای این مقالات نیز معمولا کم است. هدف از مقاله های گزارشی، آن است که گروه خاصی از مخاطبان آکادمیک از مبحث خاصی آگاه شوند. نکته ای که ما در موسسه پاورپوینت یار، بیش از هر چیز در این مقالات به آن توجه می کنیم، جلب توجه مخاطب خواهد بود. زیرا همه چیز باید برای او واضح باشد و به خوبی متوجه اهمیت گزارش مربوط بشود. مقالات گزارشی، به جز در محیط های دانشگاهی، در تجارت ها و کسب و کار ها نیز بسیار کاربرد دارند. همچنین انواع موسسات علمی و خدماتی از آنها بهره می گیرند. با کمال میل در خدمت تمامی این عزیزان خواهیم بود.

طراحی پاورپوینت مقاله مجلات، ژورنال ها و خبرگزاری ها

مقالات مجلات و خبرگزاری ها معمولا برای مخاطب عام نوشته می شوند. تهیه پاورپوینت از مقاله خبری و مجلات، متقاضیان زیادی در موسسه ما داشته است. مهم ترین جنبه ای که در مورد آن ها رعایت خواهیم کرد، در نظر گرفتن مخاطب عام است. یعنی مفاهیم را به ساده ترین و قابل فهم ترین حالت ممکن در اسلایدها خواهیم گنجاند. البته مقالات ژورنال ها کمی تخصصی تر هستند و مخاطب هایش نیز متخصص تر. بنابراین در مورد این مقالات، بیشتر به جنبه های تخصصی خواهیم پرداخت.

انجام پاورپوینت مقاله انگلیسی، فارسی و دیگر زبان ها

مقالات علمی، کنفرانسی، گزارشی و خبری به زبان های مختلف در سراسر دنیا تهیه و ارائه می شوند. در بسیاری از مواقع، مشتریان ما نیاز دارند تا ما ساخت پاورپوینت برای مقاله آن ها که به یک زبان خارجی است را بر عهده گیریم. رایج ترین زبان در این زمینه زبان انگلیسی می باشد. متخصصان ما، سفارش تهیه پاورپوینت از مقاله انگلیسی شما را می پذیرند. این فایل ارائه مطلب می تواند به همان زبان اصلی مقاله، یعنی انگلیسی باشد. یا در صورت درخواست شما، آن را ترجمه می کنیم و یک فایل PowerPoint فارسی از روی مقاله انگلیسی تهیه خواهیم کرد.

همچنین می توانیم فایل ارائه مطلب شما را به زبان انگلیسی یا فارسی از روی یک مقاله فارسی طراحی کنیم. متخصصان ما می توانند سفارش تهیه پاورپوینت از مقاله هایی که به دیگر زبان های زنده دنیا هستند را نیز پذیرا باشند. جهت اطلاع از فهرست زبان های مورد پذیرش موسسه پاورپوینت یار، می توانید با پشتیبانان ما تماس حاصل فرمایید.

هزینه تهیه پاورپوینت از مقاله چقدر است؟

هدف ما در پاورپوینت یار ارائه خدمات انجام پاورپوینت با قیمت مناسب برای تمامی اقشار جامعه است. پس از بابت هزینه نگرانی نداشته باشید. شما می توانید جزئیات سفارش خود را به ما اعلام نمایید. فایل های مربوطه را نیز برای ما ارسال کنید. هزینه سفارش شما را در عرض چند دقیقه برآورد کرده و به اطلاعتان خواهیم رساند. آنگاه در صورت موافقت شما، سفارش پاورپوینت را آغاز خواهیم کرد. تعیین دقیق قیمت به جنبه های گوناگونی بستگی دارد:

 • مقطع تحصیلی
 • گرایش تحصیلی
 • موضوع پاورپوینت
 • تعداد اسلایدهای مورد نیاز
 • نیاز به خلاصه نویسی متن جهت ارائه
 • نیاز به طراحی جلوه های گرافیکی ویژه برای پاورپوینت
 • فوری یا عادی بودن زمان تحویل

مزایای استفاده از پاورپوینت یار برای برون سپاری طراحی پاورپوینت

بیش از یک دهه است که در زمینه انجام پاورپوینت فوری افتخار خدمت رسانی به شما عزیزان را داشته ایم. مراجعه کنندگان ما از حوزه های مختلف تجاری، دانشگاهی، آموزشی و غیره بوده اند. بنابراین با نیازهای تمامی گروه های جامعه آشنایی کامل داریم. مهم ترین هدف ما همواره رضایت شما بزرگواران بوده است.

1- مشاوره رایگان ۲۴ ساعته

مشاوران تیم ما از سابقه بالایی در امور انجام پاورپوینت مقاله و نیز امور علمی، پژوهشی و تجاری برخوردار هستند. آن ها در ۷ روز هفته آماده اند تا به تمامی پرسش ها و دغدغه های شما درباره نحوه تهیه پاورپوینت یا راهکارهای ارائه مطالب پاسخگو باشند. همچنین شما را درباره نحوه خدمت رسانی تیم پاورپوینت یار مطلع خواهند ساخت.

2- ارسال نمونه کارهای مختلف

شما عزیزان می توانید جهت مشاهده نحوه تبدیل مقاله به پاورپوینت توسط متخصصان ما، نمونه فایل های pptx ما را به صورت رایگان دریافت کنید. می توانیم در صورت درخواست شما، هر تعداد نمونه را برایتان ارسال کنیم. تعدادی نمونه آماده نیز در وب سایت پاورپوینت یار قرار داده شده اند.

3- لزوم طراحی های گرافیکی ویژه

ما هنگام تهیه پاورپوینت از مقاله، به انجام طراحی های گرافیکی توجه ویژه ای داریم. گروهی از متخصصان ما، به طور خاص در این زمینه فعالیت می کنند. می توانیم سفارش انواع طراحی گرافیکی برای فایل ارائه مطلب (PowerPoint) را پذیرا باشیم. ازجمله:

 • طراحی تم ها و تمپلیت های اختصاصی برای شما
 • طراحی اینفوگرافیک، موشن گرافیک، انیمیشن و تصاویر گرافیکی
 •  اعمال فونت ها و دیگر المان ها با جلوه های گرافیکی ویژه
 • اعمال انواع ترانزیشن و متحرک سازی
 •  به کارگیری نرم افزارهای تخصصی گرافیکی

4- ارسال فایل با انواع فرمت های مورد نظر مشتری

در کنار فرمت اصلی ارائه مطالب نرم افزار PowerPoint، یعنی pptx، انواع فرمت ها را بنا به درخواست شما تهیه و ارسال خواهیم کرد. این کار عموما به صورت رایگان انجام می شود.

 • فرمت محبوب pdf
 • فرمت ppsx یا نمایشی
 • فرمت عکس
 • فرمت ویدیویی mp4
 • دیگر فرمت ها

5- ضمانت کامل فایل های تحویلی

خدمات ساخت پاورپوینت برای مقاله در موسسه ما، از ضمانت کامل پس از تحویل برخوردار هستند. البته این فایل ها پیش از تحویل به مشتری، بارها مورد بررسی قرار می گیرند و ایرادات آن ها برطرف می شود. بنابراین مطمئنا عاری از هر گونه مشکلی خواهند بود. با این حال، شما می توانید هر گونه ایراد جزئی یا ابهام خود درباره فایل ارسالی را پس از تحویل با ما مطرح نمایید. فورا به درخواست شما رسیدگی می کنیم. در صورت وجود هرگونه ایراد، آن را به صورت رایگان برای شما برطرف خواهیم کرد.

طراحی بیش از 8000 پاورپوینت در طی 10 سال فعالیت تیم پاورپوینت یار

6750+

پاورپوینت دانشجویی

950+

پاورپوینت دفاع پایان نامه

+300

پاورپوینت آموزشی برای مدرسان

+150

پاورپوینت برای شرکت ها و ادارات

14 نکته مهم برای تبدیل مقاله به پاورپوینت

کار با مقالات و نرم افزارهای ارائه مطلب همچون PowerPoint، هر کدام به مهارت های ویژه خودش نیاز دارد.کارشناسان ما خود جز افراد آکادمیک هستند و سال ها است که با مقالات علمی سروکار داشته اند. بررسی صحیح مقالات و یافتن بخش های مهم آن ها، از جمله اموری است که به صورت روزانه با آن سروکار دارند. اما از نظر انجام پاورپوینت مقاله نیز، به طور ویژه آموزش دیده اند. بنابراین ما می توانیم بهترین روش ها برای تبدیل مقاله به پاورپوینت را به کار بگیریم. در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم.

ساخت پاورپوینت برای مقاله در پاورپوینت یار
ساخت پاورپوینت برای مقاله

1- خواندن مقاله با نگاه علمی تخصصی

مقالات علمی دارای بخش های مختلفی هستند که معمولا شامل موارد روبرو است: چکیده، مقدمه، مرور نشریات، تحلیل، نتایج، بحث و بررسی و نتیجه گیری. اما جهت تبدیل مقاله به پاورپوینت، لازم است تا ضروری ترین بخش ها و مفاهیم تشخیص داده شوند. کارشناسان ما در موسسه پاورپوینت یار به خوبی از عهده این کار بر می آیند. آن ها در راستای خلاصه سازی متون و ساخت پاورپوینت، مهم ترین مفاهیم را تفکیک می کنند. سپس با ترتیب ویژه، این مفاهیم را در اسلایدها کنار هم ساماندهی خواهند کرد.

2- تهیه پاورپوینت از مقاله با چیدمان صحیح و علمی

نمی توان هر چیدمانی را از نظر علمی دارای اعتبار کافی دانست. زیرا یک فایل ارائه مطلب علمی، می بایست پاسخگوی تمامی سوالات مخاطبان متخصص باشد. فقط افراد آشنا به حوزه های علمی گوناگون می توانند ساخت پاورپوینت برای مقاله را به نحو احسن به انجام برسانند. متخصصان ما، مفاهیم ضروری و مهم مقاله مورد نظر شما را استخراج می کنند. سپس آن ها را با چیدمان صحیح و با حفظ ترتیب معنادار علمی، در اسلایدها قرار خواهند داد.

3- استفاده صحیح از فرمول، نمودار و دیگر المان ها

معمولا در مقالات علمی، از ابزارهای گوناگون برای تبیین یک مطلب استفاده می شود. برای مثال، ممکن است یک محقق از فرمول های فراوان یا انواع نمودار و جدول بهره بگیرد. ما در موسسه پاورپوینت یار، این کار را با لحاظ کردن ضروری ترین المان های تخصصی به انجام خواهیم رساند. آن دسته از کارشناسان ما که با حوزه تخصصی شما آشنایی دارند، انجام پاورپوینت مقاله شما را بر عهده می گیرند. بنابراین، خواهند توانست تا کلیدی ترین فرمول ها، نمودار ها، جدول ها، ترسیم ها و غیره را تشخیص دهند. آنگاه این المان ها را در اسلاید مناسب مورد استفاده قرار خواهند داد.

4- افزودن دیدگاه ها و تحلیل های شخصی در صورت نیاز

در بسیاری از مواقع پیش می آید که بخواهید ضمن طراحی پاورپوینت، تحلیلی نیز روی آن انجام دهید. برای مثال، شاید بخواهید دیدگاه ها و مقایسه های خودتان را به مقاله بیفزایید. متخصصان ما در موسسه پاورپوینت یار، از تسلط کافی بر مفاهیم رشته های گوناگون برخوردار هستند. به همین دلیل، ظرفیت کافی برای انجام پاورپوینت به صورت تحلیلی و مقایسه ای را دارا هستیم. می توانیم این تحلیل ها را کاملا مطابق با خواسته ها و الزامات اعلام شده از سوی شما به انجام برسانیم.

15% تخفیف اولین سفارش در پاورپوینت یار

5- اندیشیدن درباره چینش طراحی

پیش از هر چیز، ما مقاله مورد نظر شما را کاملا مورد بررسی و مطالعه قرار خواهیم داد. نحوه ساخت پاورپوینت برای مقاله، در مورد هر یک از انواع مقاله متفاوت است. بنابراین برای هر کدام، سبک طراحی جداگانه ای را در نظر می گیریم. برخی مقالات، نمودارها، اشکال و جدول هایی دارند که برای تبیین مفاهیم آن بسیار مهم هستند. ما اسلایدهای ویژه ای را برای این المان ها در نظر خواهیم گرفت. برخی مقالات دیگر نیز بیشتر وابسته به متن و تعاریف علمی می باشند. در این موارد، برجسته سازی متون و در نظر گرفتن فونت ها و رنگ های برجسته، اهمیت بیشتری پیدا می کند. بسته به عناوین فرعی و اصلی مقاله، مانند مقدمه، تحلیل، روش تحقیق و غیره، ترتیب اسلایدها را نیز متفاوت در نظر خواهیم گرفت.

6- طراحی اسلاید عنوان، مهمترین جنبه در تبدیل مقاله به پاورپوینت

اسلاید اول همیشه نقش مهمی را در جلب توجه مخاطب ایفا می کند. ما اهمیت بسیار بالایی برای اسلاید نخست قائل هستیم. انواع روش های جذب مخاطب را در آن به کار خواهیم گرفت. مهم تر از هر چیز، عنوان مقاله شما را به صورت برجسته می آوریم. سپس توضیحات تکمیلی را با فونت کوچک تر به آن می افزاییم تا راهنمای مخاطب باشد. همچنین تلاش می کنیم از پس زمینه مرتبط با موضوع شما استفاده کنیم. طراحی های گرافیکی ویژه ای را نیز هنگام تهیه پاورپوینت از مقاله شما اعمال خواهیم کرد.

7- طراحی اسلایدهای مقدمه یا معرفی

مطرح کردن هر موضوعی نیاز به آماده سازی ذهنی دارد. این نکته در زمینه مقالات علمی، کنفرانسی و تجاری اهمیت بیشتری پیدا می کند. قسمت مقدمه مقاله به طور منحصر به فردی حساس است. ما هنگام طراحی اسلایدهای مقدمه یا معرفی موضوع، تلاش می کنیم تا ذهنیت کاملی را در مخاطب ایجاد کنیم. برای او شرح می دهیم که موضوع کلی چیست و مسائل مرتبط با آن چه هستند. چرا این موضوع اهمیت دارد و مرتبط با چه شاخه حرفه ای، علمی و غیره می باشد. البته این موارد را کاملا مطابق با متن مقاله شما به انجام خواهیم رساند.

8- اسلاید مرور نشریات و پیشینه پژوهش

بسته به نوع مقاله و موضوع، قسمت مرور نشریات می تواند بسیار مهم باشد یا اهمیت آن چندان چشمگیر نباشد. در هر حال، ما هنگام ساخت پاورپوینت برای مقاله علمی و کنفرانسی، حداقل یک اسلاید برایش در نظر می گیریم. در مقالاتی که تاکید بیشتری بر مرور نشریات دارند، مانند مقالات مروری، مطمئنا تعداد اسلایدهای مرتبط با آن را بیشتر در نظر خواهیم گرفت. متخصصان ما بر بسیاری از حوزه های علمی و رشته های دانشگاهی تسلط کامل دارند. آنها فقط مهمترین نشریات و مولفان را از این قسمت بر می گزینند و در اسلاید به طور خلاصه ذکر خواهند کرد. زیرا می دانیم که متن اسلایدها باید مختصر و مفید باشد.

9- اسلاید نظریه ها برای تبدیل مقاله به پاورپوینت

برخی مقالات عناوین ویژه ای دارند که منحصرا به نظریات مرتبط با یک موضوع علمی می پردازد. زیرا در این مقالات بیشتر بر جنبه های نظری یک موضوع تمرکز می شود. یا شاید جنبه های نظری درست به اندازه جنبه های تجربی با عملی اهمیت داشته باشند. به هر حال، ما با پیروی از دیدگاه مولف مقاله، اسلاید ویژه ای برای بیان نظریه ها طراحی خواهیم کرد.

10- طراحی اسلاید روش تحقیق

اگرچه عنوان روش تحقیق در شماری از مقالات دیده نمی شود، اما در بسیاری از مقالات نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. کارشناسان ما می توانند بنا به درخواست شما، اسلایدی را جهت شرح روش تحقیق به فایل PowerPoint اضافه کنند یا نکنند. ما وجود این اسلاید را ضروری می دانیم و معمولا آن را هنگام تهیه پاورپوینت از مقاله در نظر میگیریم. البته اگر شما وجود آن را ضروری ندانید، می توانیم طبق خواسته تان، حذفش کنیم. آنگاه روی اسلایدهای مربوط به دیگر بخش ها تمرکز خواهیم کرد.

11- طراحی اسلاید یافته ها و داده ها

پس از انجام تحلیل های کیفی یا کمی لازم، یا بررسی های توصیفی و تشریحی، نتایج مربوطه زیر عنوان یافته ها در مقاله آورده می شوند. یافته ها در واقع اصلی ترین نتایج تحقیق هستند. بنابراین، لازم می دانیم که با انواع روش ها، آن ها را در ذهن مخاطب جای دهیم. بیشترین میزان طراحی نمودار، چارت، جدول و ترسیم ها را در این اسلایدها انجام می دهیم. زیرا آن را جهت روشن ساختن نتایج برای مخاطب لازم می دانیم.

12- اسلایدهای نتیجه گیری

بیان اصلی ترین نکات آمده در یک مقاله، شاید از هر چیز دیگر مهم تر باشد. معمولا این نکات در مراحل نهایی ساخت پاورپوینت برای مقاله آورده می شوند. ما اسلایدهای نتیجه گیری را بین یک تا ۳ اسلاید در نظر می گیریم. زیرا خلاصه یک مقاله باید کوتاه و واضح باشد. البته از دیگر تکنیک های بیان محتوا هنگام طراحی اسلاید نتیجه گیری بهره خواهیم گرفت تا انجام پاورپوینت مقاله شما با بهترین کیفیت صورت گیرد.

13- اسلایدهای گزارشی و ساخت پاورپوینت برای مقاله

اسلایدهای گزارشی به سبک خاصی از طراحی هنگام تبدیل مقاله به پاورپوینت نیاز خواهند داشت. در این اسلایدها، یک رویداد، مبحث یا پدیده خاص، به اطلاع مخاطب رسانده می شود. ما اسلایدهای گزارشی را برای جلب توجه مخاطب طراحی می کنیم. طراحی این اسلایدها را به صورت منحصر به فردی انجام می دهیم. زیرا المان های تاکیدی و جلوه های ویژه در آن ها نسبت به دیگر انواع اسلایدها، بیشتر نمایان خواهند بود.

14-  طراحی اسلاید به طور ویژه برای مقالات کنفرانس و هم اندیشی

در مقالات کنفرانسی، جنبه های ارتباطی از جنبه های علمی اهمیت بیشتری دارند. زیرا جنبه های علمی را خود فرد سخنران بر عهده می گیرد. اما هدف از کنفرانس، تنها تبادل اطلاعات عملی و برقراری ارتباط سازنده یا دیگر متخصصان یک حوزه علمی است. این اطلاعات می بایست به بهترین نحوه مخاطب انتقال داده شوند. تلاش می کنیم تا تمامی جنبه های رسمی را هنگام انجام سفارش پاورپوینت کنفرانس رعایت کنیم. استفاده از زبان آکادمیک و علمی، احترام ویژه به مخاطب کنفرانس و ایجاد ارتباط سازنده با او، از دیگر نکاتی هستند که هنگام ساخت پاورپوینت برای مقاله کنفرانسی در نظر خواهیم داشت.

سفارش ساخت پاورپوینت از مقاله در پاورپوینت یار

اگر نیاز به ثبت سفارش تبدیل مقاله به پاورپوینت دارید، کافی است همین حالا با یک تماس تلفنی یا پیام آن را به ما اطلاع دهید. سفارش شما را در سریع ترین زمان ممکن بررسی و ثبت خواهیم کرد. هزینه تبدیل مقاله به پاورپوینت را پیش از ثبت سفارش به صورت رایگان برآورد می کنیم و به اطلاعتان خواهیم رساند. آنگاه در صورت موافقت شما، ثبت نهایی را انجام می دهیم. همچنین می توانید به وب سایت ما مراجعه نمایید و از طریق صفحه ثبت سفارش، سفارش پاورپوینت آنلاین خود را ثبت کنید.

اگر سفارش شما زمان بسیار کمی دارد و باید فورا آماده شود، هیچ نگران نباشید. چراکه می توانیم آن را در سریع ترین زمان ممکن برایتان آماده کنیم. ثبت سفارش انجام پاورپوینت فوری آنلاین، از جمله پرتقاضاترین خدمات ماست و تمهیدات ویژه ای را برای آن لحاظ کرده ایم. پشتیبانان ما جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه تهیه پاورپوینت از مقاله، در خدمت شما هستند.

انجام پاورپوینت مقاله را به پاورپوینت یار بسپارید

سوالات متداول

انجام پاورپوینت مقاله علمی با کنفرانس چه تفاوتی دارد؟

در مقالات علمی، تمرکز اصلی بر تبیین اعتبار علمی مقاله می باشد. این نکته می بایست در سبک ساخت پاورپوینت برای مقاله نیز انعکاس پیدا کند. اما مقالات کنفرانسی تنها بر انتقال اطلاعات علمی به مخاطب متمرکز هستند.

رایج ترین انواع مقاله که نیاز به تهیه پاورپوینت از مقاله دارند کدامند؟

مقالات علمی پژوهشی، شامل مقالات تحقیقی اورجینال، مقالات مروری، مقالات بیان دیدگاه شخصی و غیره در میان دانشگاهیان بسیار رایج هستند. البته مقالات تحقیق، گزارشی و اطلاع رسانی در حوزه های تجاری نیز مورد استفاده قرار می گیرند. مقالات کنفرانسی نیز جایگاه ویژه در این میان متخصصان دارند.

مهم ترین اسلایدهایی که می بایست هنگام تبدیل مقاله به پاورپوینت در نظر گرفته شوند چه هستند؟

اسلایدهای عنوان، مقدمه، پیشینه پژوهش، تحلیل، نتایج، روش تحقیق، بحث و بررسی و نتیجه گیری.

ثبت سفارش انجام پاورپوینت مقاله فوری در موسسه پاورپوینت یار به چه صورت است؟

سفارش های فوری در نیمی از زمان عادی یا کمتر از آن انجام می شوند و به شما تحویل داده می شوند. جهت ثبت سفارش فوری تبدیل مقاله به پاورپوینت، می توانید هنگام ثبت سفارش، فوری بودن آن را به اطلاع ما برسانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *