انجام پاورپوینت رساله

تهیه پاورپوینت رساله دکتری از حساسیت ویژه ای برخوردار است. چرا که نقش عمده ای در موفقیت دفاع رساله دکتری ایفا می کند. با توجه به وقت گیر بودن رساله، اگر دانشجو بخواهد انجام پاورپوینت رساله دکتری را نیز خود انجام دهد، کارش دشوار خواهد شد. در این مقاله، بررسی می کنیم که چرا سفارش پاورپوینت رساله برای موفقیت تحصیلی افراد در مقطع دکتری لازم است. همچنین درباره مهم ترین نکات و اصول انجام پاورپوینت رساله دکتری صحبت خواهیم کرد. پس تا انتها با ما همراه باشید. همچنین می توانید برای مشاوره رایگان، دریافت نمونه کارها و یا ثبت سفارش پاورپوینت رساله دکتری، همین حالا با ما تماس بگیرید.

برای انجام پاورپوینت رساله به کمک نیاز دارید؟

مدت زمان تخمینی مطالعه: 25 دقیقه

فهرست مطالب

نمونه پاورپوینت رساله دکتری طراحی شده توسط تیم پاورپوینت یار

در این ویدیو چند اسلاید از یک نمونه پاورپوینت رساله آورده شده است. برای ساخت پاورپوینت رساله دکتری از رنگ روشن استفاده می کنیم. به دلیل اینکه جلسه دفاع رساله دکتری جدی و حساس است، به هیچ عنوان از تصاویر غیر مربوطه استفاده نمی کنیم. برای بیان نکات مهم رساله همیشه از جداول، نمودار، اینفوگرافی و موشن گرافی استفاده می کنیم. برای انتقال بهتر مفاهیم رساله، کل پاورپوینت را به 5 فصل تقسیم می کنیم که دانشجو راحت تر بتواند ارائه دهد. تعداد اسلاید ها طبق زمان ارائه رساله تهیه می شوند. برای مشاوره و دریافت نمونه کارهای بیشتر با ما تماس بگیرید.

اهمیت ثبت سفارش پاورپوینت رساله در پاورپوینت یار

شاید پیش از هر چیز بهتر باشد بپرسیم که نقش پاورپوینت در بهبود کیفیت ارائه یک محتوا مانند رساله دکتری چیست. افراد از حوزه های کاری و تحصیلی گوناگون برای ثبت سفارش پاورپوینت رساله در پاورپوینت یار و موسسات مشابه اقدام می کنند. مشتریان ما و دیگر استفاده کنندگان از نرم افزار پاورپوینت باور دارند که وجود این نرم افزار امروزه برای ارائه مطلب در تمامی حوزه های تخصصی الزامی است. هدف ما از تاسیس پاورپوينت یار آن بوده است که با انجام پاورپوینت رساله شما، بار بزرگی را از دوش شما برداریم.

پاورپوینت رساله دکتری جنبه های تخصصی فراوانی دارد. توجه به همه این جنبه ها می تواند برای دانشجو بسیار وقت گیر باشد. به همین دلیل، اکثر دانشجویان مقطع دکتری، انجام پاورپوینت دفاع رساله را به گروه های متخصص می سپارند. ما نیز در موسسه پاورپوینت یار با بیش از ۱۰ سال سابقه در خدمات انجام پاورپوینت دانشجویی، با افتخار آماده خدمت رسانی به شما بزرگواران هستیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه ثبت سفارش و انجام پاورپوینت رساله دکتری، می توانید به صورت ۲۴ ساعته با تیم پشتیبانی ما در تماس باشید. همچنین می توانید از خدمات مشاوره رایگان ما در ارتباط با انجام پاورپوینت دانشجویی مقطع دکتری بهره مند گردید. گروه پشتیبانی پاورپوینت یار، پاسخگوی تمامی سوالات و دغدغه های شما در این زمینه خواهند بود. همچنین در صورت تمایل شما، ثبت سفارش پاورپوینت رساله را در عرض چند دقیقه برایتان انجام خواهیم داد.

انجام پاورپوینت رساله
انجام پاورپوینت رساله در پاورپوینت یار

مراحل ثبت سفارش انجام پاورپوینت رساله

جهت ثبت سفارش پاورپوینت رساله، می توانید مراحل زیر را دنبال کنید:

گام اول: تعیین جزئیات سفارش

پیش از هر چیز، خوب است به جزئیات پاورپوینتی که می خواهید ما طراحی کنیم، فکر کنید. این جزئیات می توانند مربوط به تمامی جنبه های رساله و جلسه دفاعیه شما باشند. برخی از آن ها به شرح زیر هستند:

 • زمان مجاز دفاعیه رساله یا تعداد اسلایدهای لازم برای انجام پاورپوینت دفاع رساله
 • سبک ارائه شما – آگاهی از سبک ارائه شما به ما کمک می کند تا بهترین طراحی را داشته باشیم
 • سلیقه و نظر شما و داوران درباره طراحی تم پاورپوینت
 • قوانین دانشگاه درباره نحوه تهیه پاورپوینت رساله دکتری
 • آماده کردن عکس، صوت و ویدیو هایی که ممکن است بخواهید در پاورپوینت گنجانده شود
 • تعیین جزئیات مربوط به سفارش نمودار، شکل و جدول برای پاورپوینت (در صورت نیاز)
 • دیگر موارد لازم انجام پاورپوینت رساله دکتری

می توانید درباره تمامی جنبه های سفارش خود با ما گفتگو کنید. همچنین می توانید درباره نحوه تهیه پاورپوینت رساله دکتری از پشتیبانان ما راهنمایی بخواهید. آن ها با کمال میل آماده پاسخگویی به پرسش ها و دغدغه های شما خواهند بود. آنها در ۷ روز هفته به صورت ۲۴ ساعته آماده خدمت رسانی به شما عزیزان خواهد بود.

گام دوم: بررسی سفارش

پس از کسب اطلاعات کافی می توانید برای ثبت سفارش پاورپوینت رساله اقدام کنید. این کار از طریق صفحه مخصوص وب سایت وب سایت، شبکه های اجتماعی، تلفن، پیامک و ایمیل ممکن خواهد بود. در عرض چند دقیقه و پس از دریافت جزئیات سفارش از شما، هزینه کامل آن را برآورد کرده و به اطلاعتان می رسانیم. آنگاه در صورت تمایل، می توانید سفارش خود را نهایی کنید. زمان تحویل نیز برآورد می شود و تاریخ تحویل به شما اعلام خواهد شد.

همچنین می توانید نمونه کارهای ما در ارتباط با انجام پاورپوینت رساله دکتری و انجام پاورپوینت دفاع رساله درخواست کنید. ما تمامی نمونه کارهای مربوطه را جهت بررسی برای شما خواهیم فرستاد. فایل شما از نظر کیفیت مطابق با نمونه کارهای ارائه شده خواهد بود. حتی می توانید از میان نمونه کارها، یکی را به عنوان گزینه دلخواه برگزینید. می توانیم سفارش شما را بر اساس آن به انجام برسانیم.

پس از ثبت نهایی سفارش، کار را آغاز خواهیم کرد. ما حتی هنگام طراحی و تهیه پاورپوینت رساله دکتری به طور پیوسته با شما در تماس خواهیم بود. اگر برخی از جزئیات کار در این مدت تغییر کرده باشد، می توانید به ما اطلاع دهید تا آن را حین کار اعمال کنیم. یا می توانید از روند پیشرفت سفارش خود آگاهی پیدا کنید.

گام سوم: تکمیل و ارسال سفارش

فایل پاورپوینت پس از تکمیل در تاریخی که هنگام سفارش اعلام شده است، برای شما ارسال خواهد شد. این کار به روش های مختلفی قابل انجام است که پیش تر بیان شد. ما ارسال فایل را به روش دلخواه شما انجام خواهیم داد. در صورتی که پس از تحویل فایل، هر ابهامی درباره نحوه انجام پاورپوینت رساله دکتری وجود داشته باشد، ما پاسخگوی شما هستیم. همچنین در صورت تمایل شما، می توانیم انواع ویرایش را روی آن اعمال کنیم و فایل را مجددا برایتان بفرستیم. ضمنا در صورت وجود هرگونه ایراد احتمالی در فایل، آن را به سرعت و به طور رایگان برایتان برطرف می کنیم.

طراحی بیش از 8000 پاورپوینت در طی 10 سال فعالیت تیم پاورپوینت یار

6750+

پاورپوینت دانشجویی

950+

پاورپوینت دفاع پایان نامه

+300

پاورپوینت آموزشی برای مدرسان

+150

پاورپوینت برای شرکت ها و ادارات

5 اصل مهم که در انجام پاورپوینت رساله دکتری باید رعایت کنید

الزامات پاورپوینت دفاع رساله با دیگر متون تحقیقی تا حدودی تفاوت دارد. رساله یا تز دکتری از نظر تخصصی در سطح بسیار پیشرفته ای است. بنابراین موفقیت در ارائه دفاع رساله، در مقایسه با مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، بسیار دشوارتر خواهد بود. به همین دلیل، طراحی و انجام پاورپوینت دفاع رساله نیز بسیار پیچیده تر و زمان بر تر است. نکات مهمی است که می بایست حتما رعایت شود. متخصصان ما مطابق با تازه ترین متدها، آن ها را در فایل پاورپوینت رساله لحاظ می کنند.

1. ذکر دقیق منابع

شاید هیچ چیز به اندازه منابع و مراجع رساله در موفقیت آن تاثیرگذار نباشد. چشم داوران در جلسه دفاعیه بیش از هر چیز بر اعتبار و صحت منابع ارائه شده متمرکز است. فایل پاورپوینت می تواند در این راستا به شما کمک کند. متخصصان ما در پاورپوینت یار، می کوشند تا اصلی ترین منابع را به بهترین شکل ممکن و مطابق با متن رساله در اسلایدها معرفی کنند.

2. تبیین موضوع اصلی به طور شفاف

نحوه انتخاب موضوع رساله شما چگونه بوده است؟ اصل موضوع چیست و چه دستاورد تحقیقاتی داشته اید؟ لازم است همه این موارد در همان چند اسلاید نخست برای داوران روشن گردد. نحوه چینش عبارات، برجسته سازی آن ها و به کار بردن درست ترین عبارات مطابق با متن رساله در این راستا بسیار مهم اند. ما در پاورپوینت یار بر تبیین کامل موضوع تحقیقاتی شما تاکید ویژه ای داریم.

3. تاکید ویژه روی بخش های مقدمه و نتیجه گیری

دو مورد از مهم ترین بخش ها در انجام پاورپوینت رساله دکتری، مقدمه و نتیجه گیری هستند. حتی اگر مواردی در طول متن رساله برای داوران مبهم مانده باشد، این دو بخش در شفاف سازی موضوع برای او کمک می کنند. متخصصان ما بر اساس تجربه خود می دانند که باید این دو بخش را به خلاصه ترین حالت ممکن، اما با ذکر کامل مهم ترین نکات طراحی کنند.

4. حرفه ای بودن پاورپوینت

فقط افرادی می توانند انجام پاورپوینت دفاع رساله را بر عهده بگیرد که با موضوع رساله آشنا باشند. مخاطب شما باید از روی پاورپوینت شما دریابد که کاملا با موضوع رساله کاملا آشنا هستید. برخی از کوشش های متخصصان ما برای القای این حس در مخاطبان پاورپوینت عبارت اند از:

 • ساختاربندی مرتب
 • چینش صحیح المان ها در هر اسلاید
 • ارتباط دهی مفاهیم علمی به یکدیگر با رعایت کامل جنبه های تخصصی
 • برجسته سازی مفاهیم کلیدی

5. املا و گرامر درست

واقعا ناراحت کننده است اگر کسی هنگام انجام پاورپوینت رساله دکتری، غلط املایی داشته باشد. این مسئله به خصوص در متن پاورپوینت بسیار به چشم خواهد آمد. بی شک ما بارها و بارها پاورپوینت شما را از نظر املا و دستور زبان چک می کنیم. علاوه بر آن، می کوشیم تا جمله بندی ها و عبارات را به زیباترین و تاثیرگذارترین حالت ممکن درآوریم.

خدمات ویژه پاورپوینت یار برای انجام پاورپوینت رساله

خلاصه سازی متن رساله

هرچه دانشجو وقت خود را بیشتر به تحقیق اصلی رساله اختصاص دهد و از انجام کارهای جانبی بپرهیزد، موفق تر خواهد بود. یکی از این کارهای جانبی، خلاصه سازی رساله است. قاعدتا جهت انجام پاورپوینت دفاع رساله، لازم است ابتدا خلاصه ای به صورت عناوین، عبارات و متون کلیدی جهت درج در پاورپوینت تهیه شود. با توجه به درخواست های مکرر شما عزیزان هنگام ثبت سفارش پاورپوینت رساله، تیم متخصص پاورپوینت یار این مهم را نیز بر عهده می گیرد. در پاورپوینت یار، خلاصه سازی به طور کاملا اصولی، با رعایت تمامی جنبه های فنی و همچنین جنبه های خاص مورد نظر شما صورت خواهد گرفت. یعنی:

 • موضوع کلی در آن برجسته می شود.
 • محتوا متناسب با مخاطب شما (داوران حوزه علمی مورد نظر) تهیه می شود.
 • هر اسلاید متمرکز بر یک مسئله خواهد بود.
 • مفاهیم به خلاصه ترین حالت ممکن بیان می شوند.
 • تم متناسب با رشته شما به کار خواهد رفت.
 • داده ها و جزئیات فقط در صورت لزوم و آن هم به صورت خلاصه آورده می شوند.

تنوع بسیار زیاد در قالب های تخصصی رساله

یکی دیگر از مزایای ثبت سفارش پاورپوینت رساله دکتری در پاورپوینت یار، آن است که فایلی با تم های بسیار زیبا تحویل خواهید گرفت. دانشجویانی که خودشان کار پاورپوینت رساله را انجام می دهند، هرگز زمانی برای طراحی گرافیکی پاورپوینت خود نخواهند داشت. اما تیم طراحان ما، زمان ویژه ای را به طراحی تم های مرتبط، زیبا و جذاب اختصاص می دهند. تم های انتخابی برای انجام پاورپوینت دفاع رساله کاملا مرتبط با موضوع رساله برگزیده می شوند.

ما مجموعه ای کامل از انواع تم پاورپوینت مدیریت، عمران، معماری، فناوری اطلاعات و رایانه، حقوق، علوم انسانی، علوم پایه و علوم مهندسی با قابلیت شخصی سازی را در اختیار داریم. همچنین می توانیم تم ها و تمپلیت ها را بنا به درخواست مشتری از ابتدا تا انتها طراحی کنیم. داشتن یک تم مرتبط می تواند ذهنیت مثبتی را در ذهن مخاطب شما ایجاد کند. درنتیجه احتمال موفقیت شما در جلسه دفاعیه رساله را به حداکثر خواهند رساند.

تعیین دقیق تعداد اسلایدها

شاید باورش دشوار باشد، اما در واقع تعداد اسلایدها برای انجام پاورپوینت رساله دکتری، از بزرگترین دغدغه های دانشجویان است. البته نیازی به نگرانی نیست. ما در گروه پاورپوینت یار، با بررسی موارد زیر، بهترین تعداد اسلاید را تعیین خواهیم کرد:

 • حجم رساله شما
 • زمانی که برای ارائه و دفاع دارید
 • سبک مورد نظر برای طراحی پاورپوینت
 • موضوع رساله

قانون کلی آن است که برای هر ۲۰ دقیقه ارائه، ۱۰ اسلاید پاورپوینت طراحی می شود. اما رساله های دکتری گاه از نظر حجم بسیار طولانی هستند. در نتیجه هم زمان ارائه بیشتری دارند و هم تعداد اسلایدهای بیشتری برای انجام پاورپوینت دفاع رساله دکتری می خواهند. البته تعداد دقیق اسلایدها باز هم بستگی به موضوع رساله خواهد داشت. ما پس از خلاصه سازی یا بررسی مفاهیم اصلی و دسته بندی، و با توجه به زمان مجاز دفاع، مناسب ترین تعداد اسلاید را برای پاورپوینت شما بر می گزینیم.

تحویل فایل با فرمت های مختلف

بر خود لازم می دانیم که فایل نهایی پاورپوینت را با هر فرمت دلخواهتان به شما تحویل دهیم. البته که فرمت اصلی برای تحویل فایل به شما همان فرمت اصلی پاورپوینت، یعنی pptx. خواهد بود. اما معمولا مراجعه کنندگان ما، فرمت های دیگری را نیز درخواست می کنند. ما نیز با کمال میل این فرمت ها آماده کرده و دراختیارشان خواهیم گذاشت. از جمله:

 • فرمت صرفا نمایشی پاورپوینت (ppsx) – این فرمت، برای نمایش مستقیم فایل پاورپوینت به کار می رود و به ویژه برای انجام پاورپوینت دفاع رساله دکتری بسیار کاربردی است.
 • فرمت پی دی اف (pdf) – بیشتر مشتریان ما هنگام سفارش انجام پاورپوینت رساله دکتری این فرمت را در کنار فرمت اصلی درخواست می کنند. زیرا در هر دستگاهی  قابل باز شدن و نمایش است.
 • فرمت ورد (docx) – اگر می خواهید نسخه ای از پاورپوینت خود را برای بررسی به اساتید یا مخاطبان ارائه دهید، تبدیل پاورپوینت به ورد، بهترین انتخاب است.
 • فرمت عکس (jpeg – png – bmp) – تبدیل پاورپوینت به عکس در میان کاربران بسیار رایج است. زیر عکس ها نیز مانند پی دی اف در تمامی دستگاه ها قابل پخش هستند.
 • فرمت ویدیویی (MP4) – می توانیم پاور شما را به فایل ویدیویی تبدیل کنیم و برایتان ارسال کنیم.
 • دیگر فرمت ها (xml – tiff – rtf – gif – xps و غیره)

بکارگیری بهترین ترفندها برای طراحی پاورپوینت رساله

انجام پاورپوینت دفاع رساله به نحو عالی، هرگز کار ساده ای نیست. بلکه به سال ها تمرین، آموزش، نکته سنجی و آشنایی با تمامی جنبه های علمی و هنری نیاز دارد. تیم متخصص طراحی پاورپوینت یار، تمامی این ویژگی ها را دارا هستند. تیم ما متشکل از کادری مجرب است که از رشته های مختلف دانشگاهی فارغ التحصیل شده اند. همچنین دوره های مرتبط با پاورپوینت را دیده و توسط ناظران ما در پاورپوینت یار مورد تایید قرار گرفته اند. آن ها سال ها در زمینه انجام پاورپوینت رساله دکتری تجربه دارند. به همین دلیل با تمامی ترفندهای طراحی پاورپوینت کاملا آشنا هستند. ازجمله:

 • طراحی پاورپوینت بر اساس نحوه انتخاب موضوع رساله از سوی دانشجو
 • ساختاربندی دقیق و شفاف مفاهیم رساله
 • ملاحظه احترام به مخاطب در پاورپوینت
 • بیان علت انجام رساله در اسلایدها
 • تبیین بافت موضوع با توضیح اسلاید به اسلاید مسئله
 • ذکر تمامی نتایج اصلی در اسلایدهای آخر به همراه جمع بندی جامع

6 مزیت استفاده از یک پاورپوینت حرفه ای برای ارائه رساله

در این بخش به معرفی 6 مزیت اصلی استفاده از یک پاورپوینت حرفه ای و اصولی برای ارائه رساله دکتری می پردازیم.

1. یادآوری موضوع

پاورپوینت به مثابه یک بنر بزرگ است که همه حضار در جلسه را با موضوع آن جلسه آشنا می سازد. همچنین در صورت فراموشی، دائما جزئیات را به مخاطبان و داوران جلسه دفاعیه یادآوری خواهد کرد.

2. افزایش اعتماد به نفس سخنران با انجام پاورپوینت رساله دکتری

صحبت کردن در جمع برای بسیاری از افراد دشوار است. یکی از مهم ترین روش های افزایش اعتماد به نفس را می توان سفارش انجام پاورپوینت دفاع رساله دانست. زیرا وجود اسلایدهای پشت سر هم، به سخنان فرد جهت  می دهد و او را راهنمایی می کند. البته جهت دستیابی به این هدف، نحوه طراحی فایل پاورپوینت باید به صورت منظم و حرفه ای صورت گرفته باشد. تمرکز ما در موسسه پاورپوینت یار نیز همین بوده است. همواره در نظر داشته ایم تا فایل های پاورپوینت را به گونه ای طراحی کنیم که به عنوان یک راهنمای کامل برای دانشجو در جلسه دفاعیه عمل کنند.

3. کمک به توضیح شفاف و سریع موضوعات پیچیده

گاه در رساله دکتری، مفاهیم پیچیده ای وارد می شوند که توضیحش حتی برای مخاطبان متخصص دشوار خواهد بود. نرم افزار پاورپوینت، انواع ابزارها را برای دسته بندی، نمودار سازی و شکل سازی در اختیار کاربران میگذارد. بدین ترتیب می توانیم هر موضوع پیچیده ای را برای مخاطب تبیین کنیم. طراحی این المان ها هر چه اصولی تر صورت گیرد، تاثیر مثبت تری روی ذهن مخاطب می گذارد. اما چالش اصلی، نحوه تفکیک مفاهیم تخصصی رساله و جزئیات آنها برای نمایش در پاورپوینت است. ما در پاورپوینت یار توجه ویژه ای به این مسئله داریم. به همین دلیل، جمعی از متخصصان ما که با مفاهیم رشته تحصیلی و موضوع رساله شما آشنایی کامل دارند، انجام پاورپوینت رساله دکتری را بر عهده خواهند گرفت.

4. قابل حمل بودن

فایل های پاورپوینت با فرمت .pptx، یک ابزار کمکی عالی برای سخنرانی و ارائه دانشگاهی هستند. شما می توانید این فایل ها را به داخل فلش مموری، دی وی دی، کارت حافظه یا حتی گوشی همراه خود انتقال دهید. سپس آن ها را به هر مکانی که مایل هستید ببرید و برای ارائه استفاده کنید. همچنین می توانید آن ها را در فضای ابری آپلود کنید و از هر جا که بخواهید با اتصال به اینترنت به آن دسترسی پیدا کنید.

5. حق انتخاب برای طراحی آماده یا جدید

دو راه اصلی برای طراحی پاورپوینت دانشجویی وجود دارد:

 1. استفاده از طرح های آماده (سرعت بیشتر برای سفارش فوری پاورپوینت رساله)
 2. طراحی اختصاصی گرافیکی به دست متخصصان این امر (اثرگذاری بیشتر روی مخاطب)

ما می توانیم بنا به درخواست شما، سفارش پاورپوینت رساله دکتری را به هر دو روش به انجام برسانیم. واضح است که طرح های اختصاصی، هزینه بیشتری خواهند داشت. اما اثرگذاری ارائه شما را نیز دوچندان می کنند.

6. بالا بردن بازدهی آموزشی

انجام پاورپوینت دفاع رساله شما را به گونه ای تکمیل می کنیم که بتوانید چندین مفهوم علمی را در یک اسلاید به طور همزمان به مخاطب ارائه دهید. حتی می توانیم میانبرهای مختلف را در یک اسلاید تعریف کنیم. یعنی شما با کلیک روی یک مفهوم، اسلاید دیگری را باز خواهید کرد که جزئیات بیشتری درباره آن نمایش داده می شود. بدین ترتیب، در سریع ترین زمان ممکن، ارائه تان را به پایان می رسانید. می دانیم که زمان جلسه دفاعیه رساله محدود است. با توجه به این نکته، سفارش پاورپوینت رساله شما را به بهینه ترین حالت ممکن در خواهیم آورد.

15% تخفیف اولین سفارش در پاورپوینت یار

نحوه طراحی و انجام پاورپوینت رساله در پاورپوینت یار

پیش از هر چیز، برای برنامه ریزی طراحی پاورپوینت، به موضوع رساله شما توجه خواهیم کرد. ما تلاش می کنیم تا تم انتخابی و جلوه های گرافیکی کاملا با رشته و موضوع انتخابی همخوانی داشته باشند. البته از شلوغی بیش از حد فایل پاورپوینت خودداری می کنیم. زیرا حواس مخاطبان و داوران می بایست کاملا متمرکز به مفاهیم اصلی و متون کلیدی باقی بماند. گروه پاورپوینت یار، ابتدا طرح کلی را برای انجام پاورپوینت رساله دکتری بر اساس موارد بالا بر می گزیند. سپس دیگر جزئیات بر اساس نوع ارائه لازم، افزوده خواهند شد. برای مثال، ممکن است مجموعه نمودارهایی با طراحی خاصی مورد نظر باشند. همچنین مجموعه رنگ ها با توجه به تم کلی، نیاز به برجسته سازی مفاهیم و حتی فضای اتاق جلسه دفاعیه (میزان تاریکی و روشنی فضا) انتخاب خواهد شد.

سفارش پاورپوینت رساله در تمامی رشته ها
سفارش پاورپوینت رساله

ساختاربندی تخصصی

به نحوه چینش اسلایدها، تیترهای اصلی، تیترهای فرعی، متون، عکس ها و دیگر المان ها، ساختاربندی می گویند. ساختاربندی امری پیچیده است و برای انجام آن باید به جنبه های بسیاری دقت کرد. کارشناسان پاورپوینت یار، سفارش پاورپوینت رساله دکتری شما را به گونه ای طراحی می کنند که نشانگر توجه شما به مطلب و تسلط علمی تان باشد.

رعایت آداب ارتباط و احترام به مخاطب

گروه پاورپوینت یار بر رعایت جنبه های ارتباطی پاورپوینت بسیار تاکید دارند. آن ها ابتدا نوع مخاطبان شما را بررسی کرده و نحوه ارتباط گیری با آن ها در فایل پاورپوینت را تعیین می کنند. ایجاد ارتباط تعاملی مثبت با مخاطبان و داوران، امری بسیار مهم به شمار می رود. ما حتما مواردی چون خوشامدگویی به مخاطبان و نیز تشکر انتهایی از آن ها را در انجام پاورپوینت دفاع رساله لحاظ می کنیم. همچنین از زبان متناسب با رشته تحصیل شما استفاده خواهیم کرد. مطمئنا زبان مورد استفاده در رشته هایی چون علوم ورزشی و تربیت بدنی یا زبان مورد استفاده در علم حقوق، ریاضیات یا مهندسی یکسان نیست. تمامی جنبه های تعاملی فایل پاورپوینت با توجه به این مسئله افزوده می شوند.

بیان اهمیت موضوع انتخابی رساله

داوران باید قانع شوند که موضوع رساله شما از اهمیت علمی بالایی برخوردار است. البته این موضوع ابتدا باید در متن خود رساله به صورت دقیق و جزئی بیان شده باشد. اما ما به عنوان یک گروه تخصصی انجام پاورپوینت تلاش می کنیم تا با بررسی متن، اهمیت موضوع رساله را به طور مناسب، به ویژه در اسلایدهای نخستین پاورپوینت بنمایانیم. طراحی های گرافیکی مناسب، مانند ترسیم ها، پیکان ها و جعبه متن ها، از مهم ترین ابزارهای ما برای این کار به شمار می روند. هر گونه ابهامی که احیانا ممکن است در توضیحات کلامی شما برای داوران وجود داشته باشد، با انجام پاورپوینت دفاع رساله توسط متخصصان ما در گروه پاورپوینت یار از میان خواهد رفت.

بیان پیش زمینه موضوع به صورت اسلاید به اسلاید و تفصیلی

داوران باید با پیش زمینه تحقیقاتی و علمی موضوع انتخابی شما آشنا شوند. ما در پاورپوینت یار، بنا به تجربه خود می دانیم که دقت در انجام پاورپوینت دفاع رساله می تواند نقش عمده ای در این کار ایفا کند. به همین دلیل، پیش زمینه علمی رساله شما را به چند بخش اصلی تقسیم می کنیم. آنگاه هر بخش را در یک اسلاید توصیف خواهیم کرد. می دانیم که جزئیات نباید بیش از حد باشند؛ در عین حال به تمامی نکات مهم در هر بخش اشاره خواهیم کرد. چنین دسته بندی توسط گروه متخصص پاورپوینت یار، به شما کمک می کند تا افکار خود را در جلسه دفاعیه رساله نیز سازماندهی کنید.

قیمت انجام پاورپوینت رساله دکتری در پاورپوینت یار

گروه پاورپوینت یار همواره سعی داشته است تا خدمات خود را با نازلترین قیمت و بهترین کیفیت به مشتریان عزیز ارائه دهد. زیرا هدف اصلی ما، نشاندن لبخند رضایت بر لبان شما مراجعه کنندگان گرامی است. ما قیمت ها را برای هر نوع از خدمات متناسب سازی نموده ایم. واضح است که خدمات مربوط به سفارش پاورپوینت رساله، یکسان نیستند و انواع گوناگونی دارند.

در پاورپوینت یار، قیمت هر نوع از خدمات به طور جداگانه برآورد، و به مشتری اعلام خواهند شد. این کار در نهایت به سود مشتری است. زیرا خدمات سبک تر با قیمت پایین تری به او عرضه می شوند. خدمات پیچیده تر نیز هر کدام قیمت کاملا مناسبی خواهند داشت. یعنی بدون دریافت هر گونه مبلغ اضافی، تنها در قبال خدمات ارائه شده، قیمت برآورد می شود. همچنین مبلغ آن با جزئیات کامل به مشتری توضیح داده خواهد شد. هزینه سفارش پاورپوینت به عوامل زیر بستگی دارد:

 • حجم رساله شما یا خلاصه آن
 • نیاز به خلاصه سازی رساله برای پاورپوینت
 • پیچیدگی موضوع رساله
 • رشته تحصیلی
 • تعداد اسلاید مورد نیاز برای انجام پاورپوینت رساله دکتری
 • نیاز به جلوه های گرافیکی، فایل های صوتی، طراحی های تخصصی و ویژه

سفارش انجام پاورپوینت رساله در پاورپوینت یار

وب سایت پاورپوینت یار به صورت تخصصی در زمینه ارائه خدمات پاورپوینت به مشتریان گرامی خدمت رسانی می کند. تیم ما متشکل از افراد تحصیل کرده و آشنا به حوزه های آکادمیک می باشد. آن ها به انجام پاورپوینت رساله و پیچیدگی های خاص آن آشنایی کامل دارند. ضمنا تمامی خدمات جانبی از جمله خلاصه سازی متن رساله برای انجام پاورپوینت دفاع رساله را پذیرا هستیم. کوشش ما همواره متمرکز بر ارائه بهترین کیفیت و کمترین قیمت ممکن به دانشجویان عزیز مقطع دکتری و جلب رضایت آن ها بوده است. شما می توانید همین الان برای مشاوره رایگان یا ثبت سفارش پاورپوینت رساله در پاورپوینت یار اقدام نمایید.

سفارش پاورپوینت پروپوزال خود را ثبت کنید

پرسش های متداول

 زمان مورد نیاز برای انجام پاورپوینت رساله دکتری در پاورپوینت یار چقدر است؟

انجام پاورپوینت به حجم رساله، رشته و تخصص، نحوه خلاصه سازی، تعداد اسلاید، زمان مجاز برای جلسه دفاعیه و دیگر موارد بستگی دارد. این کار معمولا به چندین روز یا حتی چندین هفته زمان نیاز خواهد داشت. البته ما در موسسه پاورپوینت یار می توانیم سفارش پاورپوینت رساله را حتی به صورت فوری و در کمترین زمان ممکن به دست شما عزیزان برسانیم.

مهم ترین نکته برای انجام پاورپوینت رساله دکتری چیست؟

مهم ترین نکته تمرکز بر موضوع اصلی رساله هنگام طراحی پاورپوینت می باشد. یعنی اسلایدها از موضوع اصلی نباید دور شوند.

 قیمت انجام پاورپوینت دفاع رساله چقدر است؟

هزینه پاورپوینت رساله شما در پاورپوینت یار در اسرع وقت پس از ثبت سفارش به صورت رایگان بررسی و به شما اعلام خواهد شد. مبلغ آن به عوامل گوناگونی بستگی دارد. برای مثال، سفارش های فوری و نیمه فوری کمی گران تر هستند. همچنین حجم رساله، میزان تخصصی بودن آن و نیاز یا عدم نیاز به طراحی های ویژه گرافیکی بر قیمت اثرگذار هستند.

 آیا فایل های تحویلی در پاورپوینت یار ضمانت دارند؟

بله. تمامی فایل های مرتبط با سفارش پاورپوینت رساله تا ۴۸ ساعت پس از تحویل از ضمانت کامل برخوردار هستند. شما می توانید در صورت ایراد در فایل، آن را به پشتیبان ما اطلاع داده و از خدمات ضمانت پاورپوینت یار بهره مند گردید.

سایر خدمات پاورپوینت یار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *