انجام پاورپوینت حرفه ای

چندی است که رقابت در حوزه های حرفه ای گوناگون بالا گرفته است. از سوی دیگر، انتقال صحیح اطلاعات، از اهمیت ویژه ای در میان گروه های حرفه ای مختلف برخوردار است. نرم افزار پاورپوینت نقش چشمگیری در زمینه ارتباطات انسانی ایفا می کند. در میان این رقابت شدید، همه می کوشند تا با انجام پاورپوینت حرفه ای، از دیگران پیشی بگیرند. در این مقاله، به اهمیت حرفه ای بودن پاورپوینت می پردازیم. همچنین به نقش سفارش پاورپوینت حرفه ای در زمینه های تجاری، مدیریتی، علمی و آموزشی خواهیم پرداخت. به ویژه بر نقش این نرم افزار در زمینه های تجاری حرفه ای تاکید می شود.

همچنین بهترین ترفندهای پاورپوینت را نیز مورد بررسی قرار خواهیم داد. اگر در حوزه های مختلف تجاری و علمی مشغول هستید، پیشنهاد می کنیم که برای انجام پاورپوینت حرفه ای خود حتما از خدمات ما استفاده کنید. متخصصان ما، سفارش پاورپوینت حرفه ای شما را به صورت کاملا اصولی انجام خواهند داد. به شما اطمینان می دهیم که کیفیت درجه یک کار ما، تاثیر بزرگی در موفقیتتان خواهد داشت.

برای طراحی پاورپوینت حرفه ای به کمک نیاز دارید؟

مدت زمان تخمینی مطالعه: 21 دقیقه

فهرست مطالب

نمونه پاورپوینت طراحی شده توسط تیم پاورپوینت یار

در این ویدیو چند اسلاید از یک نمونه پاورپوینت که توسط تیم پاورپوینت یار طراحی شده است را مشاهده می کنید. برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر، مشاوره رایگان و یا ثبت سفارش پاورپوینت همین حالا با ما تماس بگیرید.

انجام پاورپوینت حرفه ای چه اهمیتی دارد؟

هر کس به نوعی با نرم افزار Microsoft PowerPoint سروکار دارد. افراد از اقشار مختلف در جامعه، برای کاربردهای مختلف از آن استفاده می کنند. البته آن ها معمولا آماتور هستند و رعایت تمامی اصول پاورپوینت برایشان دشوار خواهد بود. پاورپوینت های آماتور، شاید برای موقعیت های غیرحرفه ای، یا غیر حساس کافی باشند. اما در مواقع حرفه ای، نمی توان به آن ها اکتفا کرد. برای این مواقع، بهتر است به یک موسسه معتبر خدمات پاورپوینت مراجعه کنیم. متخصصان می توانند به دلیل تجربه، سابقه بالا، مهارت های هنری و مهارت های علمی، پاورپوینتی طراحی کنند که از هر نظر راضی کننده باشد.

ساخت پاورپوینت حرفه ای برای همه ممکن نیست. زیرا این کار به ابزارهای تخصصی فراوانی نیاز دارد. معمولا افراد در زمینه های تجاری، آکادمیک و آموزشی خود به انجام پاورپوینت حرفه ای نیاز پیدا می کنند. حرفه ای بودن پاورپوینت میتواند حرفه ای بودن فعالیت های شما را بازتاب دهد. ما در موسسه پاورپوينت یار، می کوشیم تا جنبه های علوم روان شناسی و علم ارتباطات انسانی را در فایل پاورپوینت شما رعایت می کنیم. آنگاه اثرگذاری بر مخاطب دوچندان خواهد شد.

انجام پاورپوینت حرفه ای در پاورپوینت یار
طراحی انواع پاورپوینت حرفه ای در پاورپوینت یار

نحوه ثبت سفارش پاورپوینت حرفه ای در پاورپوینت یار

 • جزئیات سفارش خود را مشخص نموده و گردآوری کنید. فایل های لازم، موضوع، زمان ارائه، الزامات و قوانین و سبک مورد نظرتان را مشخص کنید.
 • به قسمت ثبت سفارش در وب سایت پاورپوینت یار مراجعه نمایید. فرم مربوطه را با تکمیل موارد خواسته شده پر کنید. گزینه ثبت را بزنید.
 • یا می توانید از طریق دیگر راه های ارتباطی، ثبت سفارش پاورپوینت حرفه ای خود را ثبت کنید. پس از برقراری تماس، پشتیبانان ما در این زمینه شما را کاملا راهنمایی خواهند کرد.
 • هزینه سفارش را در عرض چند دقیقه به اطلاع شما میرسانیم. در صورت موافقت شما، کار را آغاز خواهیم کرد.
 • می توانید هنگام انجام سفارش، به طور پیوسته با ما در تماس باشید. شما را از نحوه پیش روی کار مطلع می کنیم. همچنین ویرایش ها و تغییرهای مورد نظر شما را حین کار اعمال خواهیم کرد.
 • پس از تکمیل، فایل را به روش دلخواه شما برایتان ارسال خواهیم کرد.

هزینه طراحی پاورپوینت چقدر است؟

پاورپوینت یار همواره سعی داشته است تا خدمات خود را با نازلترین قیمت و بهترین کیفیت به مشتریان عزیز ارائه دهد. زیرا هدف اصلی ما، نشاندن لبخند رضایت بر لب های شما مشتریان گرامی است. هزینه سفارش پاورپوینت به عوامل زیر بستگی دارد:

 • ساده یا حرفه ای بودن طراحی اسلاید ها
 • تعداد اسلایدها
 • زمان تحویل
 • پیچیدگی موضوع
 • رشته تحصیلی
 • نیاز به خلاصه سازی متن برای ارائه
 • نیاز به جلوه های گرافیکی، فایل های صوتی، طراحی های تخصصی و ویژه

انواع پاورپوینت حرفه ای در مجموعه پاورپوینت یار

ارائه ها و سخنرانی های حرفه ای، امور بسیار پیچیده ای هستند. برخلاف سخنرانی های عادی، لازم است تمام جنبه های ممکن در ارائه های حرفه ای لحاظ شود. ما در موسسه پاورپوینت یار، از این مسئله اطمینان حاصل خواهیم کرد. پاورپوینت شما را با توجه کامل به سبک ارائه مطلبتان تکمیل خواهیم کرد. اسلایدها را به صورت جذاب برای مخاطب طراحی می کنیم. البته بر موضوع ارائه یا سخنرانی شما نیز از نظر علمی و محتوایی تمرکز ویژه ای خواهیم داشت. اگر می خواهید یک ارائه حرفه ای در زمینه کاری خود داشته باشید، ما ثبت سفارش پاورپوینت حرفه ای در موسسه پاورپوینت یار را به شما پیشنهاد می کنیم.

طراحی بیش از 8000 پاورپوینت در طی 10 سال فعالیت تیم پاورپوینت یار

6750+

پاورپوینت دانشجویی

950+

پاورپوینت دفاع پایان نامه

+300

پاورپوینت آموزشی برای مدرسان

+150

پاورپوینت برای شرکت ها و ادارات

1- انجام پاورپوینت حرفه ای تخصصی  برای کسب و کارها و مشاغل

بیش از یک دهه سابقه در همکاری با صاحبان مشاغل، از بزرگترین افتخارهای ماست. خرسندیم که توانسته ایم تا با پذیرش سفارش پاورپوینت حرفه ای، کمکی در راستای ارتقای شغلی دارندگان کسب و کار کرده باشیم. امروزه تبلیغات، بازاریابی و انتقال اطلاعات را شاید بتوان مهم ترین عامل برای موفقیت کسب و کارها دانست. فایل های پاورپوینت نقش بسیار مهمی در این زمینه ایفا می کنند. شمار فراوانی از تجارت ها توانسته اند تا با ثبت سفارش انجام پاورپوینت حرفه ای در موسسه ما، تعداد مشتریان خود و میزان رضایت آن ها را افزایش دهند.

شما با طراحی یک پاورپوینت حرفه ای، به مشتریان یا جامعه هدف خود می توانید بگویید که چگونه قرار است نیازهای آنان را برطرف کنید. حتی می توانیم با طراحی اسلایدهای مشارکتی، نظر آنان را درباره خواسته ها و نیازهایشان بپرسیم. شما طبق این اطلاعات، محصولات و خدماتتان را ارتقا می دهید و تجارتی موفق تر خواهید داشت. تعداد سفارش پاورپوینت تبلیغاتی در موسسه ما بسیار زیاد است. چرا که ما تمامی اصول تبلیغات تجاری را در آن ها به کار می گیریم. همچنین هنگام تحویل، می توانیم آن را در قالب فایل ویدیویی در اختیار مشتری بگذاریم. تبدیل پاورپوینت به ویدیو، آن را برای استفاده در شبکه های اجتماعی مناسب می سازد.

نرم افزار پاورپوینت، ابزارهایی عالی برای تبلیغ و فروش محصولات و خدمات در اختیار ما می گذارد. می توانیم برای هر یک از محصولاتتان یک فایل پاورپوینت طراحی کنیم. شما خواهید توانست این فایل را در محیط های گوناگون برای معرفی محصولات و خدمات خود به کار ببرید. همچنین میتوانیم داده های مربوط به رضایت یا آمار مشتریان را در قالب یک فایل پاورپوینت برای نمایش آماده می کنیم. این گونه می توانید به مخاطب بگویید که چرا مشتریان شما از خدماتتان راضی بوده اند. درنتیجه جامعه هدف شما گسترش خواهد یافت.

2- سفارش پاورپوینت حرفه ای مالی برای سرمایه گذاران، مدیران و مالکان

جهت حفظ میزان گردش پول و حجم سرمایه گذاری، بسیار مهم است که مالکان از وضعیت مالی، ریسک و سود کسب و کار شما اطلاع کامل داشته باشند. متخصصان امور مالی و مدیریتی ما در کنار طراحان پاورپوینت، به انجام پاورپوینت حرفه ای مدیریت مالی شما می پردازند. با ثبت سفارش پاورپوینت حرفه ای مالی در موسسه ما، می توانید سرمایه گذاران و مالکان را به بهترین نحو از وضعیت مالی تجارت خود مطمئن سازید.

3- انجام پاورپوینت حرفه ای برای امور سازمانی و اداری

سازمان های خصوصی و دولتی و ادارات مختلف از گروه های بزرگ مشتریان ما هستند. سال هاست که طی پروژه های مجزا یا همکاری های پیوسته، سفارش پاورپوینت حرفه ای این عزیزان را می پذیریم. سازمان ها جهت حفظ سلامت ساختاری و سلسله مراتبی خود، نیاز به برقراری ارتباط موثر بین بخش های گوناگون دارند. به همین دلیل، کاربرد نرم افزار Microsoft PowerPoint برای آن ها بسیار چشمگیر است. انواع سازمان ها که با آنها همکاری افتخار آمیزی داشته ایم، عبارت اند از:

 • سازمان های تجاری
 •  سازمان های دولتی و نهادهای حکومتی
 • ادارات دولتی
 • سازمان های خیریه
 • نهادهای فرهنگی، هنری و مذهبی
 • سازمان های غیر انتفاعی
 • دیگر انواع سازمان ها

4- سفارش پاورپوینت حرفه ای برای شرکت های خصوصی

شرکت های موفق با استفاده از ارائه پاورپوینت، اهداف تجاری، انسانی، زیست محیطی و آرمانی خود را با کارکنانشان به اشتراک می گذارند. به ویژه مدیران، می کوشند تا چشم اندازها و تصمیم های خود برای اعضای هیئت مدیره شرح دهند. ما بر تمامی جنبه های طراحی پاورپوینت شرکت های خصوصی تسلط داریم. خوشحالیم که خدمت گزار شرکت های خصوصی هستیم. اعتماد همیشگی آن ها مایه افتخار ما بوده است.

هر شرکتی از تیم ها و بخش های مختلف تشکیل می شود. این تیم ها هر چند روز یکبار جلسه می گذارند و اعضای تیم، ایده های خود را برای دیگر اعضا تشریح می کنند. فایل های پاورپوینت برای این جلسه ها ضروری خواهند بود. اما مشغله های کاری، زمانی برای طراحی فایل پاورپوینت، آن هم به صورت حرفه ای توسط خود کارکنان باقی نخواهد گذاشت. آماده پذیرش سفارش پاورپوینت حرفه ای شما برای جلسه های گروهی کاری هستیم.

همچنین شرکت های موفق، آموزش هایی را به طور پیوسته درباره جنبه های تخصصی یا اخلاقی کار خود را در نظر می گیرند. کارکنان یا ملزم هستند در این آموزش ها حضور یابند و یا امتیازهایی برای آن ها در نظر گرفته می شود. فایل های پاورپوینت، نقش چشمگیری در بالا بردن اثرگذاری این دوره های آموزشی خواهند داشت. به همین دلیل، شمار فراوانی از شرکت ها از ما میخواهند تا طراحی پاورپوینت حرفه ای آنلاین را برای دوره های آموزشی آن ها به انجام برسانیم. چراکه افزون بر جنبه های طراحی، بر اصول روان شناسی آموزش نیز مسلط هستیم.

5- سفارش پاورپوینت حرفه ای دانشجویی در تمامی مقاطع تحصیلی

دانشجویان در واقع از بزرگ ترین گروه های مشتریان ما هستند. آن ها در محیط های دانشگاهی، بارها و بارها به انجام پاورپوینت حرفه ای نیاز خواهند داشت. اما بار سنگین وظایف تحصیلی، آن ها را از اختصاص دادن زمانی برای ساخت پاورپوینت حرفه ای باز می دارد. در کنار شما هستیم تا بتوانید با یک فایل پاورپوینت بی نظیر، مخاطبان دانشگاهی، دانشجویان و همکلاسی های خود را شگفت زده کنید. پیشنهاد می کنیم تا خدمات سفارش پاورپوینت دانشجویی آنلاین ما را امتحان کنید. زیرا:

 • تیم ما متشکل از فارغ التحصیلان بهترین رشته های دانشگاهی در ایران هستند. آن ها به جنبه های علمی سفارش های شما کاملا آشنایی دارند.
 • طراحان متخصص ما می توانند جلوه های گرافیکی عالی برای ارائه های پاورپوینت شما بیافرینند.
 • تمامی قوانین دانشگاهی، خواسته های شما و الزامات سخنرانی و ارائه در محیط دانشگاه را رعایت خواهیم کرد.

6- طراحی پاورپوینت حرفه ای آموزشی برای اساتید

پاورپوینت های آموزشی یک نوع خاص از فایل های پاورپوینت حرفه ای به شمار می روند. در قرن ۲۱، مسئله آموزش جایگاه نخست را در جوامع بشری پیدا کرده است. اما با ظهور ابزارهای رایانه ای، دوره های آموزشی سرعت بیشتری پیدا کردند. نرم افزار پاورپوینت اکنون پرکاربردترین نرم افزار برای دوره های آموزشی مختلف می باشد. ما در موسسه پاورپوینت یار، طراحی پاورپوینت آموزشی برای تمامی مقاطع تحصیلی و دوره های آموزشی را پذیرا هستیم.

بسیاری از معلمان از مقطع ابتدایی تا پایان متوسطه، از مشتریان همیشگی ما هستند. البته استادان دانشگاه نیز برای رشته های دانشگاهی مختلف همواره به تیم ما اعتماد داشته اند و سفارش های فراوانی در پاورپوینت یار ثبت کرده اند. ضمنا بارها برای دوره های آموزشی مجزا مانند آموزشگاه های زبان خارجی، دوره های مدیریتی، ورزشی، مهارتی و غیره نیز انجام پاورپوینت حرفه ای را بر عهده گرفته ایم. کاملا بر اصول طراحی پاورپوینت آموزشی تسلط داریم. مفتخریم که با طراحی پاورپوینت حرفه ای، توانسته ایم در امور آموزشی کشورمان موثر واقع شویم.

15% تخفیف اولین سفارش در پاورپوینت یار

6 ویژگی مهم پاورپوینت های طراحی شده توسط تیم پاورپوینت یار

سالهاست که به اعمال دقیق اصول نرم افزار پاورپوینت مشغولیم. همچنین طی بیش از ۱۰ سال تجربه، تمامی ترفندهای پاورپوینت را به کار گرفته ایم. متخصصان ما، ترفندهای فراوانی را نیز ابداع کرده اند. موارد زیر تنها شماری از ویژگی های پاورپوینت های طراحی شده توسط تیم پاورپوینت یار هستند.

1- تعیین سبک و چینش اسلایدها

بسته به حوزه حرفه ای شما، سبک و چینش اسلاید ها را به طور متفاوت برایتان طراحی می کنیم. در این راستا به سه جنبه توجه خواهیم کرد:

 • میزان رسمی بودن: می توانیم اسلایدها را جدی، طنزآمیز، خلاقانه یا رسمی طراحی کنیم. این مسئله بستگی به نوع و محیط ارائه شما خواهد داشت.
 • موضوع پاورپوینت: اجزای درون یک فایل ارائه مطلب، بستگی به موضوع دارند. پاورپوینت های حرفه ای معمولا پر از نمودارها، جدول ها و آمار و ارقام تصویری هستند.
 • برند یا شخصیت شما: خود شما یا شرکتتان از همه چیز برای انتخاب نوع طراحی پاورپوینت مهم تر هستید. همه چیز را برایتان با توجه به نوع خدمات، سبک سخنرانی، خواسته ها و سلیقه های شما طراحی خواهیم کرد.

2- رویه دار بودن

به خوبی می دانیم که رویه پیش روی فایل پاورپوینت باید مشخص باشد. سیر کلی ارائه باید به صورت منظم جلو برود. طراحی پاورپوینت حرفه ای شما را بر همین اساس پیش خواهیم برد. بدین ترتیب، هرگز هنگام خواندن فایل پاورپوینت یا ارائه آن در یک جمع، سردرگم نخواهید شد. زیرا همه چیز را واضح و سازمان دهی شده طراحی می کنیم.

3- افزودن المان های صوتی

صداگذاری هنگام انجام پاورپوینت حرفه ای، به تخصص بالایی نیاز دارد. زیرا مخاطب معمولا درگیر جلوه های دیداری اسلایدها است و صوت ها برایش چندان جایگاهی ندارند. اما برخی قسمت ها هستند که با استفاده از فایل های صوتی، بسیار اثرگذار تر خواهند شد. ما به جایگاه صحیح فایل های صوتی در پاورپوینت آگاه هستیم. بنابراین، با افزودن فایل صوتی به پاورپوینت شما، آن را یکه تاز و ممتاز می کنیم.

4- تاکید بر تصاویر

در اصل، نرم افزار Microsoft PowerPoint برای ارائه های تصویری مطرح شده است. نه متن، نه صدا و نه ویدیو، هیچ کدام اولویت اصلی را در طراحی های آن ندارند. به همین دلیل، ما پیش از هر چیز، از حرفه ای بودن عکس ها، رنگ ها، فونت ها، جلوه های ویژه و دیگر المان های تصویری فایل پاورپوینت شما تاکید داریم. با ثبت سفارش انجام پاورپوینت حرفه ای در موسسه پاورپوینت یار، از داشتن یک فایل با اسلایدهای زیبا، یک دست، چشم نواز و ساختاربندی شده اطمینان حاصل کنید.

5- جنبه های مشارکتی

همه چیز در حوزه های حرفه ای بر پایه مشارکت میان انسان ها می چرخد. بنابراین، بر خود لازم می دانیم که اسلایدهایی را برای برقراری ارتباط دو طرفه بین شما و مخاطبانتان در نظر بگیریم. البته کم و کیف این اسلایدها با توجه به خواسته شما انجام می گیرد. با این حال، همیشه به مشتریانمان پیشنهاد می کنیم که حداکثر تعداد اسلاید مشارکتی را از ما بخواهند. اسلایدهای مشارکتی یعنی اسلایدهایی که شما در آن ها از مخاطب سوال می پرسید. یا فرصت انتقاد و اظهار نظر را به او می دهید. بازی های فکری، بررسی فرضیات متفاوت، معماها، درخواست پیشنهاد از مخاطب و غیره از دیگر انواع اسلاید مشارکتی و تعاملی هستند.

6- جذاب سازی اسلایدها

موضوع پاورپوینت شما باید به نوعی نظر مخاطب را به خود جلب کند. ما طی بیش از ۱۰ سال سابقه، روش های گوناگونی را بدین منظور تدوین کرده ایم. استفاده از ضرب المثل های رایج، زبان عامیانه، طنز، کنایه و شعر برای برخی انواع پاورپوینت کارایی دارد. گاه نیز می توانیم یک دغدغه علمی بزرگ را برای جلب نظر مخاطبان مطرح کنیم. راهکارهای دیگری نیز بدین منظور در اختیار داریم. جهت اطلاع از آن ها و نحوه ثبت سفارش پاورپوینت حرفه ای، پیشنهاد میکنیم که از خدمات مشاوره رایگان ۲۴ ساعته ما استفاده کنید.

چرا پاورپوینت یار بهترین گزینه برای سفارش پاورپوینت حرفه ای است؟

در این بخش، می خواهیم به شما همراهان گرامی موسسه پاورپوینت یار بگوییم که چه خدمات ویژه ای را ارائه می دهیم. ما سابقه پذیرش هزاران مورد سفارش پاورپوینت حرفه ای را طی یک دهه سابقه کاری خود داشته ایم. تیم ما متشکل از بهترین متخصصان در زمینه انجام پاورپوینت حرفه ای می باشد. کافی است یکبار خدمات ما را امتحان کنید. مطمئنا به دلیل کیفیت خوب کارها، در آینده نیز به ما مراجعه خواهید کرد. با افتخار، خدمت رسان شما بزرگواران خواهیم بود. ما خود را به علل مختلف از بهترین ها می دانیم؛ در ادامه به معرفی چند مورد از مزیت های خدمات خود می پردازیم.

سفارش پاورپوینت حرفه ای
سفارش پاورپوینت حرفه ای در پاورپوینت یار

طراحی جلوه های بصری حرفه ای با نرم افزار های تخصصی

خدمات انجام پاورپوینت حرفه ای به هیچ وجه محدود به خود نرم افزار پاورپوینت یا طراحی اسلاید ساده نمی شود. از این امر به خوبی آگاه هستیم. به همین دلیل، همه ابزارهای جانبی لازم را در کنار Microsoft  PowerPoint به صورت تخصصی به کار می گیریم. برای مثال، نرم افزارهایی چون فتوشاپ و دیگر سری نرم افزارهای Adobe، اکسل و ورد، نرم افزارهای علمی و فرمول نویسی و غیره را برای طراحی پاورپوینت در صورت لزوم استفاده می کنیم. طراحی اینفوگرافیک و موشن گرافیک، طراحی های تصویری و تبدیل پاورپوینت به انواع فرمت ها را نیز بنا به درخواست شما انجام خواهیم داد.

تحویل به موقع

وظیفه خود می دانیم که فایل ها را در زمان اعلام شده به شما تحویل دهیم. تاریخ تحویل هنگام ثبت سفارش انجام پاورپوینت حرفه ای به شما اعلام خواهد شد. زمان انجام آن بستگی به عوامل گوناگونی خواهد داشت. ازجمله:

 • موضوع و محتوا
 • سفارش فوری پاورپوینت یا سفارش عادی
 • تعداد اسلاید
 • حجم محتوا

پشتیبانی ۲۴ ساعته

چه پیش از ثبت سفارش، چه هنگام انجام سفارش پاورپوینت حرفه ای و چه پس از تحویل، پشتیبانان ما به طور ۲۴ ساعته با شما در ارتباط هستند. می توانید هر گونه سوال، ابهام، پیشنهاد، انتقاد و ثبت سفارش آنلاین پاورپوینت را با ما مطرح کنید.

برنامه ریزی

هیچ امر حرفه ای بدون برنامه ریزی ممکن نیست. فایل های پاورپوینت جنبه های مختلفی دارند. ما می کوشیم تا همه این جنبه ها را در سریع ترین زمان ممکن انجام داده و به دست شما برسانیم. برای مثال، طراحی های ویژه، خلاصه سازی محتوایی و المان های مجزا هر کدام به صورت جداگانه برنامه ریزی و انجام می شوند. سپس در کنار هم قرار می گیرند تا فایل شما در سریع ترین زمان آماده شود.

خدمات رایگان پس از تحویل

حتی پس از تحویل فایل پاورپوینت، به طور پیوسته در خدمت شما هستیم. موارد زیر همگی پس از تحویل فایل قابل انجام هستند:

 • ویرایش های تکمیلی بنا به درخواست مشتری
 • ارائه راهنمایی درباره فایل پاورپوینت از سوی متخصصان ما
 • ارائه توضیحات لازم درباره نحوه انجام پاورپوینت حرفه ای
 • تغییر فرمت و تبدیل پاورپوینت به پی دی اف، عکس و غیره

ضمانت کامل فایل ها

سال ها تجربه در زمینه انجام پاورپوینت سبب شده است تا طراحی های متخصصان ما تقریبا بی ایراد باشند. فایل شما را با دقت تمام به انجام می رسانیم. پس از تکمیل نیز آن را بارها چک می کنیم و تمامی ایرادات احتمالی را حتما برطرف خواهیم کرد. با این همه، فایل های تحویل داده شده تا ۴۸ ساعت ضمانت کامل دارند. شما عزیزان می توانید هرگونه ایراد جزئی را در صورت وجود با پشتیبانان ما مطرح کنید. آن ها این مسئله را فورا پیگیری خواهند کرد و نتیجه را به اطلاع شما میرساند.

قیمت بسیار مناسب

یکی از مزیت های ثبت سفارش پاورپوینت حرفه ای آنلاین در موسسه ما، برآورد دقیق و جزئی هزینه است. ما هزینه پاورپوینت آنلاین را پس از ثبت سفارش در عرض چند دقیقه برآورد و به شما اعلام می کنیم. قیمت های مربوط به هر بخش از سفارش را نیز به اطلاعتان خواهیم رساند. این سبک قیمت گذاری سبب می شود تا نازلترین قیمت ممکن برای یک سفارش برآورد شود. زیرا ریز قیمت کاملا آشکار خواهد بود. در ضمن، فرایند محاسبه هزینه پاورپوینت حرفه ای به صورت رایگان انجام می شود. لازم به ذکر است که تنها در صورت تایید نهایی شما، سفارش را با قیمت توافق شده ثبت و آغاز خواهیم کرد.

سفارش پاورپوینت حرفه ای در پاورپوینت یار

نرم افزار Microsoft PowerPoint امروزه به یک نرم افزار تخصصی تبدیل شده است. بنابراین، متخصصان توصیه می کنند تا انجام پاورپوینت حرفه ای خود را تنها به افرادی که در این زمینه سابقه طولانی دارند، بسپارید. چراکه جنبه های هنری، علمی، مهارتی و خلاقیتی فراوانی می بایست در آن رعایت شوند. در این راستا، ما موسسه پاورپوينت یار را بیش از یک دهه پیش راه اندازی کردیم. هدف آن بود تا بتوانیم با پذیرش سفارش پاورپوینت حرفه ای، در پیشرفت حرفه ای، فرهنگی، علمی و تجاری کشورمان موثر واقع شویم. آماده پذیرش سفارش پاورپوینت آنلاین شما هستیم.

طراحی پاورپوینت حرفه ای را به پاورپوینت یار بسپارید

پرسش های پرتکرار

انجام سفارش پاورپوینت حرفه ای چقدر طول می کشد؟

در موسسه پاورپوینت یار، زمان سفارش های عادی بستگی به محتوای آن، تعداد اسلاید مورد نظر، نیاز به طراحی های ویژه و موارد دیگری خواهد شد. البته می توانیم سفارش های فوری را در زمان بسیار کوتاه تر برای شما به انجام برسانیم. سفارش های فوری هزینه بیشتری دارند.

۴ کاربرد پاورپوینت برای کسب و کارها کدامند؟

این نرم افزار می تواند برای خلق ارزش، بازاریابی، فروش محصولات و ارائه داده های مشتری کاربرد داشته باشد.

6 مورد از مهم ترین ویژگی های پاورپوینت حرفه ای چیست؟

انتخاب سبک اسلاید، روند دار بودن، المان های صوتی، تاکید بر تصاویر، جنبه های مشارکتی و جذاب سازی، از مهم ترین ویژگی های پاورپوینت حرفه ای هستند.

سایر خدمات پاورپوینت یار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *